Osvětlení registrační značky

Od: Datum: 24.01.16 13:16 odpovědí: 8 změna: 24.01.16 22:18

Je povinné osvětlení zadní registrační značky?

doplněno 24.01.16 13:39:

Při poslední silniční kontrole jsem měl osvětlení RZ rozbité a vůbec mi nesvítilo, tak jsem cekal ze za to budu platit nejakou pokutu. Ale policista se o tom vůbec nezmínil i přes to že mi na zadní RZ kontroloval platnost stk. A to byla noc, takže nefunkční osvětlení bylo ještě více zřejmé.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.16 13:23
ano
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.16 14:37

No a co řešíte? Že Vám měli policajti vysolit pokutu za nefunkční osvětlení?

Datum: 24.01.16 14:42

Ano je povinné - policista to očividně prostě jen neřešil.

Od: fik
Datum: 24.01.16 15:32

Je povinné,policista to asi jen neřešil protože to není bezpečnostní prvek. Ale narazit na nějakého co to bere tak jak má tak dostaneš pokutu-doporučuju dát do pořádku

Od: buss®
Datum: 24.01.16 18:00

Bože, jako řidič neznáte své povinnosti, buďte rád, že to přehlédl, jeho chyba. Jak by to dopadlo u STK?

Od: saladin
Datum: 24.01.16 21:22

Je povinné a na STK by vám to neprošlo, můžete policistovi jen děkovat že vám nechtěl dávat zbytečně pokutu

Datum: 24.01.16 21:59

Ahoj.

Pak se taky nabízí otázka, jestli byl policista jen ,,slušnej,, , nepozornej, shovívavej? Asi měl říct: Pane řidiči. Dejte si to dopořádku.

Jsou takoví. Na mě byl jeden mladej taky hodnej. Jen řekl. Poutejte se, poutejte. Mohlo by to stát pokutu a nějaký body.

Datum: 24.01.16 22:18

kdyz chce tak si vas na tom podusi, me nesviti taky, je to komplet zrezle a uz mi do toho jednou pindali :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.