Seřízení spojkováho pedálu,je tam i vůle

Od: Datum: 19.01.16 18:50 odpovědí: 2 změna: 23.01.16 11:56

Ahoj měnil jsem spojkové lanko a seštěloval jsem ho tak nějak stejně jako to staré,vše je v poho a jezdí to

ale pro klid duše bych potřeboval vědět jestli jsem to seřídil správně auto je seat ibiza z 97 stejné převodovky jsou i třeba ve feldách

Zjistil jsem že na převodovce,na té páce kterou tahá lanko je malá vůle a až pak se spojka rozpojuje,V té vůli to člověk odhe i prstem ale dál spojku už ne

Tak jsem nastavil pedál tak že se při sešlápnutí tak cca.5mm zmáčkne v té vůli a až pak při dalším sešlápnutí se rozpojuje spojka,je to tak dobře?Nechci to utahovat uplně bez vůle aby pak spojka nebyla trochu rozpojená jako když na ní lehce "stojíte"

Díky za názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.16 11:52

máš to dobře nelam si stim hlavu,tetka má stejný auto postupoval sem po výměně její spojky podobně ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.01.16 11:56

Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.