Xenony Do lálkových světel

Od: Datum: 16.01.16 09:50 odpovědí: 9 změna: 17.01.16 13:51

hoyte mám dotaaz mám na autě v potkávačkách Xenony s paticou H7 a přemýšlel jsem zda bych mohl dát i do dálkovej mám tam též pticu H7 ale problém je v tom že když zapnu potkávací tak se ty xenony musej rožhavit což trvá cca 15s a pokud bych chtěl do dálkáču tak by to bylo celkem na prd protože bych na někoho třeba blikl tk by to nešlo možná ani vidět když se musej rozžhavit.Skoušel jsem hledat po nějakejch xenonech co se ihned rožhaví jako žátovka ale nic jsem nenašel.Prominte za ty lálkový světla :DDD :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.16 10:05

Jestli máš parabolický reflektory v autě (bez čočky). tak by ses měl spíše omluvit za to, že tě vůbec napadá taková hovadina. Je krásné, že hezky vidíš, když ohrožuješ protijedoucí auta.

Jinak problikávání s xenony, přestavbovými sadami, skutečně nejde. Je to vlastnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.16 10:06

Zrovna včera večer mi nějakek blbec, jako ty, snažil znemožnit vidět a já skoro srazil chodce u krajnice. Kdyby zastavil, tak dostane přes držku jak od toho chodce, tak ode mě.

Proč ta rveš něco, co tam nemá co dělat. Kup si auto, co má originální xenony a nebo si tam dej, co tam patří.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy*
Datum: 16.01.16 11:02

jen tak dál tuneři, teším se na to, až začne policie za podobné úpravy odebírat na místě malé techničáky...jezdit autem za ranní tmy v kombinaci s deštěm se stává čím dál větším utrpením, kvůli protijedoucím vozidlům svítícím pánubohu do oken...nejhorší je že oslňují i úplně nová auta...o denním svícení svítícím spolu s potkávačkami, o denním svícení v mlhovkách, o pilotech jedoucíck 10 m za mnou, svítících mi dálkovým do všech zrcátek a dlaších vychtávkách ani nemá smysl psát...

Tito lidé si neuvědomují, že také kvůli nim se neustále ozývají hlasy volající po zpřísnění všeho, co souvisí se silničním provozem...Podívejte, co vymysll a prosadil jeden jediný úředník Ministerstva dopavy...vyhlášku popisující praktické zkoušky z jízdy pži získávání ŘO k motocyklu...Potřebujete k tomu hříště, tak dlouhé, aby s motorka rozjela na 50 km a dělala "losí test" - kličkovala mezi kužely..O něco podibného se brzy pokusí i pokud jde o ŘO na auta...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.16 11:39
avatar

Taky to tak vidim, ohrožujete ostatní, navíc s touto sadou docílíte jen zčásti efektu pro který se xenony používají. Za deště je to skoro o život s tímto řídit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.16 12:10

Nevidím, co je tak hrozného na svícení s parkovačkama. Nikoho to neoslní a naopak magoři, co jedou na denní skoro potmě, jsou aspoň vidět zezadu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.16 12:11
avatar
H7 55W jsou parkovačky? Od kdy?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vernon
Datum: 17.01.16 08:07
Vzpamatuj se...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 17.01.16 11:55

člověk až žasne jaké zhovadilosti se rodí lidem v hlavách, pak se divíme co to máme za bandu blbců co nám vládnou a řídí tuto zemi...stačí se sem přijít kouknout..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.16 13:51

Sorry, četl jsem denní s parkovačkama:((((((

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.