Problém s Octavií

Od: Datum: 12.01.16 10:24 odpovědí: 2 změna: 12.01.16 10:59

Zdravím všechny mam Octavii 97 1,6 74Kw auto blbne nevím proč při jízdě se motor začne dusit stárci sílu a pak se při jízdě vypne motor když zkouším nastartovat tak 2 minuty to nechce chytnout pak když chytne otáčky se sami zvedaj až do 4000 je tam nový olej svíčky olejový filtr a vyčištěna škrticí klapka před výměnnou to bylo stejný

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.16 10:58
Stálo by za to to načíst diagnostikou múže zlobit náký čidlo třeba vačky je pod rozvodama nebo kliky to je na bloku motoru a nebo je v háji zapalovací cívka
Kouknout na hadice o výkendu mi ted napadlo sem řešil de fakto to samí a byla spadlá hadice s klapky sání stačilo nasadit a jelo to jak fík
Klapku si po vyčištění nastavil vagem?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.01.16 10:59

ne ještě jsem nenastavil po vyčištění to jelo asi 3 dny dobře tak jsem myslel že je to dobrý

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.