EKO poplatek - přepis vozidla

Od: Datum: 11.01.16 18:00 odpovědí: 6 změna: 13.01.16 22:53

Dobrý den, Zítra jdu na úřad přepsat osobní automobil a budu muset platit ekologickou daň. Chci se zeptat kdy a jak se platí? Mám si brát sebou peníze pro platbu v hotovosti na úřadě? (Jestli se platí na pokladně, tak před nebo po přepisu?) Nebo dostanu složenku, kterou pak proplatím na poště?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.16 18:06
Jo hned na pokladne.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.01.16 18:56

Bez zaplacení Eko a spr poplatku nepřepíší.U nás přímo oproti potvrzení dané úřednici nebo vedoucímu (dle toho kdo úkon provádí-u nás 1 muž a 3 ženy)!

Od: mzxy
Datum: 11.01.16 19:07

na pokladně před přepisem, ale někde berou i platební karty

Ohodnoceno: 4x

Od: w69®
Datum: 11.01.16 20:40

Platil jsem 2x a vždy jsem platil Eko přímo při přepisu. Jednou přímo úředníkovi na přepážce, podruhé na pokladně, v té samé místnosti. Bez zaplacení, nepřepíší.

Datum: 12.01.16 22:06

Paní na registru zkontrolovala údaje v TP,nahlásila mi částku, kterou mám zaplatit a zašel jsem vedle do pokladny,s dokladem jsem se vrátil,pak přepis dokončila.

Od: saladin
Datum: 13.01.16 22:53

Nene.. určitě se to bude platit na pokladně při přepisu. Většinou hotově, ale měli by se dát platit i kartou

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.