Jaké auto

Od: Datum: 09.01.16 15:11 odpovědí: 7 změna: 10.01.16 15:38

Rád bych koupil nové auto v benzinu. Jednalo by se o auta mazda, ford, opel, nebo jiná auta. Najezdím do 15000km za rok.Po problemech benzinových motorů uvedených na auto.cz bych nerad dopadl špatně. Proto prosím o radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ekr®
Datum: 09.01.16 16:20

Nenapsal jste jaké třídy má být ono vozidlo, miny, malé,níšží střední, cross.atd.Tento problém (koupi nových vozů) jsem taky řešil nedávno.na 15 tisíc ročně najetých km. bych se nebál žádné značky, dnes je už běžná 5-ti letá záruka.Já kupoval jedno s atmosferickou 16-ti stovkou a druhé 12-set obsah s malým turbem, pokazit se dnes může vše, divím se že jste nenapsal jako první škodovku je to taková modla českých řidičů, a problémy o kterých píšete jsou třeba už u TSI vyřešeny jinou konstrukcí, tohdle motoru už se nemusíte bát.Já mám i japonce systém motoru mivec taky nezničitelný motor a i časem prověřený, prostě nebát se toho, kazit se můžou i prémiové značky a můžete být v servisu každou chvíli, tady příklad vámi zmiňovaný ford a dokonce na stejném vebu na který odkazujete vy, takže není to tak jednoznačné že se nemůžou kazit, nekazí se jen motory , kazí se jak vidíte vše, elektronikou počínaje.

http://moje.auto.cz/Pawlik/kram.html

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 09.01.16 16:24

prosím, uveďte další data - nájezd není to jediné...

kombi? počet dveří? cena? další požadavky na vůz, výbavu?

doplněno 09.01.16 21:34:

@rambo - neee, černé neeee! Velmi špatné zkušenosti s černou - v létě se to upeče!

doplněno 10.01.16 09:44:

Klima zvládne ochlazení vozu během jízdy - ale když máte auto na sluníčku půl dne a jdete z obchodu s taškou jogurtů a podobných potravin, 10 minut se snažíte větrat a puštěná klima točí naplno... Černou opravdu ne - jedno auto v černé mi stačilo na celý život... nikdy více

Datum: 09.01.16 16:55

dohledejte si spolehlive jednotky u jednotlivych znacek, pripadne opacne dohledejte jednotky, kterym se vyhybat :)

Datum: 09.01.16 21:34
Stříbrné, a nebo černé.
doplněno 09.01.16 22:02: Tak snad to klima zvládne, - pro jmlc

Od: brubaker*
Datum: 10.01.16 02:47

Jednoznačně Mazdu! Mazda má tradičně naprosto spolehlivé motory a nejen motory.. Zvlášť pak ty benzínové.. Není co řešit.. Jen u modelů do roku výroby 2006 pozor na korozi karoserie.. A i v případě, že je vůz z hlediska koroze zachovalý nebo i u modelů 2006 výš se kvalitní nástřik spodku a dutin vždy vyplatí! Kvalitní podotýkám. To je vše.

Datum: 10.01.16 10:40

tazatel píše NOVÉ auto, ne ojeté.

Od: ekr®
Datum: 10.01.16 15:38

Myslím že tazatel ani není zvědavý na to co mu tady napíšeme, když ještě nic neupřesnil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.