Autobaterie starline

Od: Datum: 08.01.16 22:20 odpovědí: 8 změna: 10.01.16 20:09
Potřebuji koupit autobaterii a přemýšlím o starlinu, co si o této značce myslíte?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.16 22:29

Například motorové oleje od Starline jsou naprosto perfektní, kvalitní, odzkoušené neznám lepší. Po naředění s naftou na impregnaci dřevěných schodů na zahradě si absolutně nemohu stěžovat.

Vážně: do auta bych si nic od Starline nedal.

Ohodnoceno: 1x

Od: vilik
Datum: 08.01.16 22:29

Jestli mám dobré informace, vyrábí to Varta. Ale subjektivně chytá hůř, než malinko slabší Varta řady Black, co jsem měl dřív. Asi bych přidal, kdybych to mohl ovlivnit. Byl to dárek.

Ohodnoceno: 0x

Od: k2
Datum: 08.01.16 22:38

Za mne naprosto bez problemu.

Datum: 08.01.16 22:47

já jí měl v oplu a nevydržela ani rok a s reklamací velkej problém

za mě ne

mam z těch levnějších pátým rokem proforce green line a supr

Datum: 09.01.16 00:09

Starlinu moc nevěřím.Radši si připlatit za autobaterii Bosch nebo Varta,kvalita perfektní odzkoušeno.Vydrží daleko vic než starlin.

Od: meat®
Datum: 09.01.16 00:28

se Starline špatná zkušnost od brzd až po stěrače...

doplněno 09.01.16 00:30:

já kupoval před měsícem vartu a co jsem koukal na ceny takovej rozdíl už to neni a radši mít jistotu že nastartuju

Od: 4534
Datum: 10.01.16 20:05

mam starline uz 4tym rokem v dieslu ...nikdy sem nedobijel,ted uz jezdim jen mesta

Datum: 10.01.16 20:09

Jo, baterku starline jsem měl spoustu let a fungovala. Možná je to tak, že některé fungují dobře, u jiných značek je to obráceně-některá někdy nefunguje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.