Výkup vozidel Auto ESA

Od: Datum: 08.01.16 17:21 odpovědí: 6 změna: 19.10.16 07:14

Zdravím,

dostal jsem nabídku na výkup vozidla u společnosti AUTO ESA. Nabízím vozidlo za 125000,-. Máte zkušenosti s reálnou nabídkou od této společnosti? Čekám, že mi nabídnou o dost míň.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.16 17:27
Jo mam stejne jako acka reknou maximalni strop aby nalakali a pak zkousi dat treba 75% nekdy i min. Bud odmitnes a odjedes a budou opet volat a zvysovat nabidku. Cena je ale individualni podle roku najezdu celkoveho stavu , vybaveni... od oka nejde nikdy rict.
Ohodnoceno: 1x

Od: kuncl
Datum: 08.01.16 20:47

Presne tak, tohle dělaj všechny bazary. Člověk nesmí vypadat, že zoufale potřebuje ihned prachy a pak se dá prodat dobře. Když jsem asi před půl rokem prodávala Fiata, tak jsem nejvíc dostal právě v 3A

Ohodnoceno: 0x

Od: mate59
Datum: 08.01.16 17:27

Když jsem chtel prodat auto za 125t tak mi aaa auto nabídli 70.Jsou to z*mr*di,vše protahují,kontrolují nekonečne dlouho,nechají čekat dlouho a mají tam ješte nejaké skryté poplatky.Nikdy více.Drzí, neodbytní,zkuste jim to jen nabídnout.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.01.16 17:54

Jde o to jakou hodnotu vozidlo skutečně má, jinak musíte brát v potaz, že auto ESA je podnikatelský sujbekt, který se živí prodejem aut a tedy vám nebá cenu za kterou auto prodá, ale sníženou o svůj obvyklý rabat.

Datum: 08.01.16 18:01

reknete jim, prevedte mi 125k na ucet/na ruku a muzete si auto prevzit, jinak nemam zajem :)

Od: borek1
Datum: 19.10.16 07:14

Já jsem prodával auto do auto esa a nedostanete úplně svojí cenu, ale po chvilce smlouvaní jsme se dostali na dobrej kompromis. Takže chce to čas, trpělivost a ono to jde. Ono většinou i soukromých inzerátů ta cena je taková flexibilní.. Ale stůjte si co nejvíc za svým;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.