Nabíjení autobaterie

Od: Datum: 29.12.15 16:58 odpovědí: 5 změna: 29.12.15 18:10

Zeptám se čistě hypoteticky, ale za pár měsíců to bude možná realita. Mám autobaterii a mám autonabíječku. Je někde v Praze veřejně přístupné místo, kde bych si ji mohl sám nabít? Tedy nějaká veřejně přístupná zásuvka na 230V. Předpokládám, že není.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.15 17:29
avatar

Asi je to skutečně hzypotetická otázka.Zásuvky mají vesměs soukromé majitele a zadarmo se člověk nepřipojí.Nehledě na to,že nabití bude trvat dosti dlouhou dobu.Nejpřístupnější mimo bydliště budou asi kempy.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.15 17:34
avatar

Zajímavý problém nad kterým jsem nikdy nepřemýšlel. Tudíž opravdu netuším, jak to je.

Spíš by mě zajímalo, proč to nejde nabít doma? Počítač či noťas taky potřebují proud, připojení k netu bez proudu taky většinou nepůjde, tak když můžeš být na netu, proč by nešla nabít baterie?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.15 17:39
avatar

Vem si to domu , tam urcite mas zasuvku. Nebo v hotelu kde bydlis.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gumid
Datum: 29.12.15 18:01

V extrému by byla zajímavá myšlenka táhnout 90Ah Vartu do 5ti hvězdičkového hotelu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.15 18:10

Z tvého dotazu se domnívám , že máš nějaké přibližovadlo na autobaterii a v létě hodláš cestovat a potřebuješ dobijet.( usuzuji podle toho že já sám mám elektrokoloběžku ) Dobijení trvá poměrně dlouhou dobu , tak bych se přikláněl k tomu co říká jabraka - kemp a nebo bych vyzkoušel nějakou benzinku , kde bych požádal za nějaký poplatek. Také by to šlo v malých autoservisech .Vše je to jenom o lidech na které narazíš. Podle toho jak se vyvijí automobilový průmysl , tak za chvíli budou vznikat nějaké dobijecí centra , ale tam zase asi budeš potřebovat origo zástrčku. Přeji hodně zdaru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.