Drhnoucí zvuk, co to může být?

Od: Datum: 22.12.15 17:55 odpovědí: 15 změna: 28.12.15 12:22

Mám škodu fabii 2007 1.4 TDi a při brzdění občas slyším strašné drhnutí, poslední dobou je to čím dál víc slyšet a začínám to slyšet i při zatáčení. Co myslíte, co to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 22.12.15 17:58

To by měly být brzdové destičky.

doplněno 22.12.15 17:58:

Neotálejte, jinak budete kupovat i kotouče.

Ohodnoceno: 0x

Od: brzdyasi1
Datum: 22.12.15 18:04

Zdravím Dexxi, bojím se, že i kotouče už jsou v háji. Našel by se tu někdo hodnej a za slušnou cenu, kdo by mi to vyměnil? Kotouče a destičky seženu origo v dobrým stavu. Předem díky.

doplněno 22.12.15 18:08:

Pokud možno do silvestra...

Od: dexx®
Datum: 22.12.15 18:58
No třeba našel, ale odkud?

Datum: 22.12.15 19:03

Připojuji se k Dexxovi-odkud jsi?

doplněno 22.12.15 19:09:

Pánové rádci-taky vás iritují tazatelé s potřebou pomoci a nejsou ani registrovaní a ani neumí napsat odkud jsou,aspoň okres aby se dalo vyhodnotit zda má cenu k nim dojet a pomoci osobně?!

Datum: 22.12.15 19:16

asi ne, jejich vec :) podle me spis casto necekaji, ze nekdo tak rychle odpovida...

Datum: 22.12.15 18:57

sou dvě možnošti bud máš sjetý brzdový desky na plech a řve to při brždění nebo máš jen přituhlý brzdový desky v každým případě schodit kolo a rozebrat a juknout co se děje

návod zde : http://www.skoda-club.net/for…a-prednich-brzd-fabie-i-10416

doplněno 22.12.15 18:58:

odkud si?

Datum: 22.12.15 19:02

sjete desticky na doraz, pokud uz to je dlouho od posledka, vymenil bych rovnou i ty kotouce za nejake lepsi, zas tak drahe to neni, ale je to fuk..

Od: brzdyasi1
Datum: 22.12.15 19:23

Zdravím, jsem z Prahy, ale nedělá mi problém dojet kamkoliv, pro kotouče a destičky si jedu do Vsetína, takže někdo po cestě by bylo nejlepší...

Datum: 22.12.15 19:44

Tak to jste mě rozesmál. Z Prahy pro kotouče do Vsetína. Asi kvůli úspoře času. Proč to nedáte do servisu v Praze, je jich tam asi milionpět. No a jestli jedete s tím autem, tak se vám může stát, že tu desku ohoblujete tak, že se vám sekne mezi třmen a kotouč nebo rovnou vypadne a vy budete kupovat ještě třmen. A to nemluvím o tom, že to se sjetýma deskama na prd brzdí, takže až někoho rozmáznete na cestě a dostanete to všechno k úhradě, tak budete jen kroutit nevěřícně hlavou. Přemýšlejte trochu.

Datum: 22.12.15 19:52

Do Vsetína nejedu jenom kvůli brzdám, mám tam nějaké vyřizování...

Datum: 23.12.15 09:50

Tak to vám přeji, abyste nikomu neublížil a jestli zabijete sebe nebo ne je úplně jedno. Takových bezohledných šílenců je na světě pořád dost. Pokud bych měl já hodnotit případnou nehodu takového řidiče a vozu v takovém stavu, hodnotil bych ji jako úmyslné způsobení dopravní nehody.

Od: fik
Datum: 25.12.15 17:18

V případě smrti bych to hodnotil jako vraždu,ne jako zabití ale vraždu,protože za auto zodpovídá majitel nebo provozovatel,v případě že vyjede s autem ve stavu absolutně nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích,je to jakoby zabíjet chtěl

Datum: 22.12.15 21:37

Z Prahy do Vsetína se sjetýma destičkama *sok*? To si děláte pr.el, že jo!? Kotouče destičkama bez obložení totálně odrovnáte během 5 km k nepoužití! A to nemluvím o účinosti a spolehlivosti brzd. A já myslel, že kamikaze byli jen za války. Teda Vás bych chtěl někde na silnici potkat!

Od: fik
Datum: 25.12.15 17:16

Bohužel podobný blázny potkáváme na silnici dnes a denně,no co že to nebrzdí,nějak dojedu. Když zabijí sebe,vem to čert,o jednoho blázna míň,ale nejhorší je že většinou zabijou nevinný lidi

Datum: 28.12.15 12:22

Brzdilo ještě docela dobře až na ten zvuk.na levéstraně jedna destička !sjetá téměř na plech,zůstla víceméně jen film brzdného materiálu,kotouče ještě dobré.vyměněny jen desky.a vše OK!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.