Jaké kombi doporučíte

Od: Datum: 06.12.15 08:59 odpovědí: 8 změna: 07.12.15 21:35

shánim náké kombi v naftě od roku 04 cena do 40tis,přemýšlím o c5 nebo megane u megané 1.5dci je super spotřeba ale odrazuje mě přeplastování interieru a bezklíčové startování např oktávku bych bral ale nechci auto které se krade

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 06.12.15 09:04
nejsem si jist, zda bude dost aut splnujici vase pozadavky…
Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.12.15 09:36

Kombi do 40 tisíc z roku plus mínus 04 bude docela šrot.

Už vidím ty reakce typu "já mám auto z roku 04 a šrot to není...bla,bla,bla". Jenomže, když někdo prodává auto, je to zpravidla proto, že už do něj nechce vrážet prachy. Tedy jinými slovy - je drahé na provoz. Když má někdo doma obstojné auto z roku 04 a za šrot ho nepovažuje a nebo to šrot skutčně není, tak ho zase neprodává. Já mám taky jedno auto z roku 03, prodal bych, ale ne za 40 a ani ne za 60. Takže jak píše kdosi výše, budete hledat jen těžko a je dost možné, že při koupi ušetřené peníze (pokud vůbec seženete) vrazíte hned do nějaké pěkné opravy.

Bezklíčového startování bych se také bál, je to poruchová věc a mnohá auta mají ještě jako bonus elektronickou brzdu a elektrický zámek volantu. Takže v případě poruchy odtah s hydraulickou rukou, což se zase prodraží, pokud neuzavřete příslušně dražší zákonnou pojistku. Prostě na starých autech se šetří jen těžko.

Od: mzxy
Datum: 06.12.15 10:08
Za 40 tisic koupis akorat total schade problem, na oktavku potrebujes jeste 60 tisic...mozna sezenes slusnou felicii v kombiku

Datum: 06.12.15 10:55

aut je dost,stačí se podívat např na bazoš

Datum: 06.12.15 11:52

to jich je dost ale připrav si jednou tolik na servis..

Datum: 06.12.15 12:50

přesně tak, já říkám "všechna auta určitého ročníku vyjdou na stejný prachy" (je to samozřejmě míněno trochu s nadhledem), ale o co levnější auto, o to víc připlatíte do servisu.

Nikdy nikdo neprodává auto, protože je s ním po všech stánkách spokojen. Je to vždycky:

- buď se čeká v brzku větší oprava (pro někoho to jsou i rozvody)

- auto se začíná opravami prodražovat

- má nějaké neidentifikovatelné závady, které se projevují jen někdy (a prodávající doufá, že se právě při prodeji neprojeví)

- má doma lepší, provozně levnější auto

Tedy nikdy nečekejte bezchybné auto. Takové neexistuje. Dřív nebo později něco přijde.

Jen pro ukázku. Já jsem kupoval vloni Superba za 450 tisíc (ojetinu) a jakmïle jsem se zmínil, že dvouhmota je po smrti (protože motor na volnoběh pohupuje celým autem) hned mi byla nabídnuta sleva 10 tisíc. Takže prodávající věděl a jen čekal, jestli se na to přijde. Zanedlouho se odporoučel termostat. Teď budou rozvody.

Když tedy chcete takto výrazně levné auto, je skoro nutné vzít s sebou někoho, kdo tomu rozumí. Vy to zřejmě nebudete, když se dotazujete. Ale jinak je to samozřejmě v pořádku se ptát, protože čím více názorů se vám dostane, tím snazší může být rozhodování.

Datum: 06.12.15 16:30

Seženeš a budeš spokojen. Aut je více než kupců. Je třeba vyzobávat rozinky, denně projždět internet, být rychlý jak lasička, mít připravené peníze. Auta prodávají dědici a dědičky, vnučky, které tomu vůbec kolikrát nerozumí. Perly, o které se původní majitelé starali jak o vlastní dítě. Samozřejmě je třeba odfiltrovat jebky, záplavy, zpatlané tuningy, podvodníky, překupníky šrotů ze SRN a vylítané naleštěné služební vrány z vrácených operáků, staré 4-7 let, před klinickou smrtí (vražedná 4 kombinace 1/turbo, 2/ vstřiky, 3/ čerpadlo, 4/ dvojhmotový setrvačník, možný bonus 5/ řídící jednotky).

Datum: 07.12.15 21:35

Já nemám naftu ale lpg a auto mondeo mk3.Obrovský kufr,velmi dobré jízdní vlastnosti a laciné náhradní díly.Jinak tento typ auta v naftě jen po faceliftu od 04 a nejlépe po výměně vstřiků a go čerpadla,čili od pečlivého majitele.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.