Den s dopraváky

Od: Datum: 02.12.15 15:43 odpovědí: 6 změna: 02.12.15 18:41
Docela mě zajímá jak probíhá pracovní den dopravní policie. Myslíte že by šlo strávit s nimi na cestách nějakou hodinku? U policie nemám nikoho známého a vím že by za mě brali odpovědnost ale kdybych sepsal něco ve stylu že za mě nemají odpovědnost šlo by to?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: danis
Datum: 02.12.15 16:01

pokud myslíte, že by vás vzali do auta a jezdili s vámi na majáky, tak to asi těžko. kdyby někde prováděli silniční kontrolu, tak byste je mohl z povzdálí sledovat..:)

Ohodnoceno: 0x

Od: tothgyomber
Datum: 02.12.15 16:15
Občas Vidim jak si vozí kamarády... Škoda no
Datum: 02.12.15 17:13

To bych rád věděl, jak jste poznal, že je to kamarád, a ne kolega v civilu.

Od: danis
Datum: 02.12.15 16:20

kamaráda taky vezli, to když to nahulil do stromu a byl nalitej. Každopádně tohle doporučuju nezkoušet. Zkuste se jich zeptat, jestli by vás svezli. :)

Datum: 02.12.15 16:50

no, možná kdybyste projevil zájem u nich pracovat... v rámci praxe by vás s sebou vzali, jinak pochybuji, ani nesmějí

Od: buss®
Datum: 02.12.15 18:41

Nevezmou, nemají důvod. Nebo řáádnou výmluvu, reportáž,,,. Proč se nezeptáte přímo DS? Zde není jejich šéf. A co tak se ráno postavit před oddělení a po celou dobu je "sledovat"?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.