Prodej auta do AAA?

Od: Datum: 02.12.15 10:42 odpovědí: 20 změna: 07.12.15 18:56

Ahoj nemáte někdo zkušenost s prodejem auta do AAA? Budu si kupovat nový auto, ale tohle, co mám teď potřebuju rychle prodat. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.15 10:47

Projděte poradnu, víckrát to tady bylo řešeno...

Ohodnoceno: 0x

Od: kemr
Datum: 02.12.15 12:52

Dobře, podívám se tu.

Od: buss®
Datum: 02.12.15 10:51

Zajeďte do AAA a uvidíte, co vám nabídnou, není nad vlastní zkušenost. Napřed si projeďte int, jak si ta auta stojí. Jsou i spokojení.

Od: anonym0
Datum: 02.12.15 10:51

Pri vykupu chteji podepsat, ze pokud najdou nejakou zavadu, tak vam nadiktuji vysi slevy, kterou pozaduji a vy ji mate do x dni zaplatit. Dale maji pausalne asi 100 000,- pokutu, pokud bude mit auto pretoceny tachometr a dalsi nespecifikovanou pokutu za poskozeni jmena AAA, pokud jim prodate "spatne" auto. Seznam zavad a opotrebeni, ktere sepisuji pri vykupu si chteji vyplnovat sami a nemaji ochotu tam dopisovat veci podle prodavajiciho. Pred lety jsem tam chtel prodat auto, precetl jsem si podminky a vysmal jsem se jim. Pak prisel na radu manager pobocky, ktery se mi 3/4 hodiny snazil vysvetlit, ze ty pokuty ve smlouve pro me vlastne neplati. Na otazku, jestli je tedy muzeme skrtnout, odpovedel vyhybave, ze ne :)

Nakonec jsem auto prodal o 20% draz nez mi nabizelo AAA v mistnim malem autobazaru.

Datum: 02.12.15 11:25

Zajedte a uvidite , auto vam odkoupi pokud to nebyla totalka a pokud nebylo utopene. Daji vam ale uplne minimalni castku. Muzete zkusit se snema handrkovat atd... pak dokazou zvysit cenu. Ale lepsi je to prodat soukrome. Jen musite pak mit nervy , kdyz to clovek znici a zacne to u vas reklamovat.

Od: horejsijosef
Datum: 02.12.15 12:31

jaky auto a klik zato rok vyroby

Datum: 02.12.15 12:53

Focus, 2006, nalítáno necelých 150 000, cenu nevím, klidně si nechám poradit, prostě to spěchá

Od: cl
Datum: 02.12.15 15:38

pokud je to diesel, není to 3 dvéř a nejste z konce světa - tak něco takového sháním ;)

Datum: 07.12.15 13:39

Bohužel je v naftě.

Od: cl
Datum: 07.12.15 18:41

Jak bohužel? Chci naftu. Detaily třeba na port73@seznam.cz třeba se dohodnem.

Od: tothgyomber
Datum: 07.12.15 18:48
Prej bohužel :D co já bych dal za turbo naftu...

Od: jmlc®
Datum: 02.12.15 12:34

google.cz - "výkup auta za hotové" - daný region - vyjde vám to lépe než AAA.

Od: mzxy
Datum: 02.12.15 12:42

klidně bych to prodal i do pekla, když za to dostanu, kolik chci

Datum: 02.12.15 13:15

Prodával jsem na inzerát fabii, zavolali z AAA at to dovezu, tak jsem jim řekl že ne. Druhej den přijel borec z AAA ke mě do práce, projel, prokoukl, nabídl mi o 3.000 míň než jsem měl v inzerátu, da peníze na ruku, dal jsem jim ověřenou plnou moc na přepis a on odjel. Auto pak stálo ještě 3 dny před naší firmou a pak přijele odtahovka a odvezla to... Od té doby jsem o nich neslyšel ... :)

Datum: 02.12.15 13:55

Díky za vyčerpávající odpověď, právě takhle by mi to vyhovovalo, aby to bylo rychlý a nemusel sem nic řešit.

Od: arne
Datum: 02.12.15 15:14

Osobně s prodejem do Áček nemám problém. Když jsem rok zpátky prodával Fabku, objel jsem asi 4 bazary v okoli a AAA mi dali nejlepsi cenu

Od: rambo*
Datum: 04.12.15 17:11

Pokud je priorita auto rychle prodat, určitě bych neprodával přes inzerát. To je na dlouhý čekání a dohadování. Nejrychlejší je zajet do ověřeného velkobazaru. Možná z toho nevytřískáte nejvíc ale bude to legální prodej bez tahanic a ztraceného času.

Datum: 07.12.15 13:48

Taky si to tak myslím, asi bych v inzerátu dostal více, ale tenhle týden to muím udat.

Od: layborrr
Datum: 07.12.15 18:56

Co je ,přijde v pátek exekutor? *smich* ,

Dám ti hned 60 , jestli to nebude 3 x stočné

Od: jester
Datum: 05.12.15 00:04

Pokud potrebujes rychle prodat, tak to tam odvez. Jako všichni platěj v penězích =P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.