STK, kde projdu s jiným rozměrem pneu

Od: Datum: 30.11.15 15:31 odpovědí: 13 změna: 10.12.15 23:08

Zdravím, nevíte o nějaké STK v Praze, případně okolí, kde projdu bez problémů s jiným rozměrem pneu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 30.11.15 15:36

na bohdalci za 4 stovky to máte v kapse

Ohodnoceno: 0x

Od: jamal
Datum: 02.12.15 18:14

Ti vám poděkují. Proč by měli za pár korun riskovat zrušení živnosti? To je podivná rada.

Datum: 30.11.15 15:36

Co ti pomůže projít STK, stačí tebou způsobená nehoda a škoda jde za tebou, pojišťovny jsou na tohle horší jak STK.

Datum: 30.11.15 15:41

V dnešní době těžko ,

rozměry se kontrolují ,

technik si nebude dělat problémy kvůli 4 stovkám jak píše MZXCVBy ,

kamery na každém STK .

Jinak ta nehoda nemusí být ani zaviněná ,

do mě vletěl borec zezadu ale pjištovák kontroloval moje pneu , nevím proč ale pojištováci hledají aby nemuseli plnit .

Upozornění od sys milancukrar 02. 12. 2015 10:31:30
Pane koleho layborre,opět prosím o nekomolení nicků přispěvovatelů, i když je nemáte v oblibě. Děkuji

Datum: 30.11.15 18:05

Buďto projdeš (nevšimnou nebo nebudou kontrolovat) nebo dostaneš jen na 30 dnů a za cca250kč do 30 dnů opakovaná-pak jen kontrola závad!

Alůbatrosi -dolož svoje tvrzení alespoň jedním skutečným případem kdy při použití jiných pneu pojištovna neplnila!

Záleží na dané osobě zda-li se nechá od pojištovny ojeb... či nikoliv (samozřejmě je jejich cílem co nejvíce snížit plnění v neprospěch viníka!) ale pak musí prokázat příčinnou souvislost nehody s nezapsanými pneu v dokladech!

doplněno 01.12.15 17:26:

Opičáku-je to velký problém!Já v místě bydliště mám jako jediny na svém modelu jen 14" disky,ostatní co mají identické auto,dokonce i stejný motor mají v základu jen 15" !Takže ano někdy je zapůjčení velký problém!

Datum: 30.11.15 22:10

Legálně nikde. Je snad takový problém si na STK půjčit kola od nějakého kamaráda? Když už to chcete řešit nějak jinak, než svými vlastními a správnými pneumatikami?

Datum: 02.12.15 10:09

Zdravím,

půjčit si kola-disky od kámoše...já používám také nestandardní rozměr - ale dle mého je bezpečnější (nižší a širší profil-tužší boky) než předepsaný výrobcem...

R

Od: buss®
Datum: 02.12.15 10:23

Já bych si zjistil, co k tomu výrobce auta, může mít homologované i jiné, mohlo by se to objevit i v TP. Nebo nechat pak zapsat do TP.

Od: rozmerpneu1
Datum: 02.12.15 17:15

Tak pneu je nezajímali. Ale našli mi tam nesouměrnost ruční brzdy, tak jsem jim to tam nechal, ať to opraví. Co to může být?

Datum: 02.12.15 18:12

no u staré 120 vím o co jde a jak se dá seřídit u jiných aut nevím..prostě , když zatáhneš ručku jedno kolo brzdí více a jiné méně (seřídit lanovody)..

R

Datum: 02.12.15 19:04

nikdy mi nic nerekli, ani kdyz jsem prijel sam, posledni roky to delam ale tak, ze karu strcim mechanikovi a on mi ji vrati s stk a po bezne udrzbe :) A je uplne jedno jestli ma kara treba povinnou vybavu. A neni to muj znamy :)

Od: buss®
Datum: 10.12.15 23:08

Joo, je to možné pokud je ochoten, a když nic nenajde.
Co to je běžná údržba na STK?
Co to je přijel sám, kolik, osob má být v autě?
Otázkou je, jak tu povinnou výbavu kontroluje, zda zběžně co je, nebo se tím probírá. Ano, nikdy se nedíval na obsah lékárničly, nastrčil krabičku se žárovkami...
Jak chápat strčím mechanikovi? A to zadarmiko? Co na to kamery?

Od: jenda2
Datum: 10.12.15 22:06

Tak už si můžete být jistý, že nikde. Vše se fotí a zakládá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.