Kam v Brně pro ojetinu

Od: Datum: 29.11.15 13:42 odpovědí: 15 změna: 23.12.15 19:52
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 29.11.15 13:44

Nikdo vám nemůže říct, kde koupit ojetinu. To se nekupuje podle místa - bazaru. To se kupuje podle aktuálního stavu vozu, požadavků kupujícího.

Máte nějakou představu, jaký vůz chcete koupit?

doplněno 29.11.15 14:01:

Je úplně jedno, jestli koupíte dobré auto ve špatném bazaru ... nebo špatné auto v dobrém bazaru? Co byste chtěl?

Potřebujete mít původní představu o parametrech vozu, den -dva dny volna, peníze s sebou a někoho, kdo autům rozumí a pomůže vám vybrat. Pak si dáte seznam míst vozů, které chcete prověrit...

doplněno 29.11.15 14:07:

Jsou varianty - když je to v pracovní dny, ideální je zajet do autorizovaného servisu nebo STK. Tam zjistíte hodně. V případě servisní knížky obvoláte servisy, které mají na knížce razítko - ověříte si servis podle VIN.

Musíte ale hlavně počítat s tím, že kupujete ojetý vůz - tj. počítejte s investicí. Nikdo ojetinu neprodává z důvodu, že ji má opravenou pro nového vlastníka. Pokud s tím budete počítat, nebudete na prodejce nadávat...

doplněno 29.11.15 14:39:

tak zkuste napsat sem základní parametry potřeby - podle vámi uvedeného vidím:

- vůz na krátké cesty, po městě

- svobodný, max. jedna přítelkyně a pes

- cesty do 20ti km na jedno startování, většinou jen cca 4-5km

- s přítelkyní a kamarádkou na výlet 2x ročně

Dobrý výběr s motorem 1,2 8V - doporučuji.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.15 13:52

Takže se mám vykašlat na předsudky o Ačkach a naletět klidne k nim?

Chtěl bych něco do 50tis s nízkou spotřebou.

Od: k2
Datum: 29.11.15 14:09

Zalezi na tom, co povazujete za nizkou spotrebu. Pokud chcete nejaky diesel, tak nafta za 50 toho bude mit spise vice za sebou nez pred sebou, ale treba se Vam povede neco rozumneho vybrat...

Datum: 29.11.15 14:33

Docela mě láka punto II 1.2 8v

Datum: 29.11.15 14:03

Asi by to chtělo s tím, kdo tomu rozumí, zajet někam na zvedák atd. ne?

Datum: 29.11.15 15:05

Hele víte co? Jděte někam, jak jste se na mě napíchl? Dělám si srandu, ale pefektně jste mě odhadl, až na psa, toho nemám :D. Mohl jste připojit mou vášeň pro driftování, ale s tou si musím počkat na bmw. To punto bude asi nejlepší :).

Datum: 29.11.15 15:07

Dovolil bych si apelovat, že jsou lidé, kteří prodávají ojetiny v hodně dobrém stavu, protože se dostali k většímu obnosu peněz, tudíž se mohou "rozšoupnout"

Od: jmlc®
Datum: 29.11.15 15:12

klidně apelujte *smich*

Datum: 29.11.15 15:24

:D nojo, v tehle konverzaci jste mě dostal, ale ja Vám to nedaruji -_-

Od: jaron
Datum: 29.11.15 20:58

Tak prošel bych to abych si udělal představu o cenách. Otázka co chcete, pak největší výběr mívají áčka. My tam kupujeme a zme spokojení. Golf za 200k a Octavie za 250k. Obojí spokojenost.

Od: moto®
Datum: 30.11.15 09:48

Dost nesmyslná otázka, něco jako "kam v Brně pro nevěstu" nebo "kam v Brně pro meloun".

Je tam spousty bazarů a prodejců a o to více výkuků. Mám tam známe z branže a auto bych od nich nekoupil, páč vidím, jak to často bastlí. A protože Brno znám, netroufl bych si radit.
Pro nákup auta, melounu i hledání nevěsty musí být jisté znalosti a zkušenosti a především dávka štěstí. A to je všude stejně, ať jde o Brno, Prahu či Vidlákov ;)

Od: kamil*
Datum: 04.12.15 18:03

Hh otázka fakt položená dobře... No pokud nechcete jezdit po celém kraji, ale prostě koupit to nejlepší z dostuppné nabídky tak bych ve Vám asi radil kouknout se do profláklých Aček s někým kde se v tom vyzná a zkusil štěstí. Myslím že se tam dá vybrat celkem dobře...

Od: arne
Datum: 05.12.15 00:08

Kam jit ti neporadim, ale asi 3 roky zpatky jsme s zenou kupovali v Esach kousek od Ronda. Typek nam nakecal jak je to strasne super a vyhodny auto no a asi po mesici nam mechanik rekl, ze bylo bourany a ze ma podezreni na stocenej tachometr. Pekne nas napalili, ale muzem si za to sami, autum ani jeden nerozumime

Od: guteman
Datum: 23.12.15 15:05

Nevim jake auto chcete,ale ja pred par tydny koupil jetou Hondu cr-v u Amservis plus a jsem max.spokojen. Takze je dobre objet primo prodejce.

Datum: 23.12.15 19:52

Pokud se takto ptáte a půjdete auto koupit bez někoho se zkušenostmi, tak jste úplně snový zákazník pro každého autabazaristu. :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.