Stahovani oken octavia

Od: Datum: 25.11.15 19:17 odpovědí: 3 změna: 26.11.15 21:11
Zdravim,mam prosbu,chtel bych do octavie ktera ma manual stahovani dodělat el stahovani oken.chtel bych ale udělat otiginal,kdyz sezenu dily z vrakoviste pude otiginalni stahovani namontovat?jde mi jen o stahovani nahoru a dolu,bez dojezfu okennpri zamknuti apod
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.15 20:25

"chtěl bych ale udělat original...", podle mě neuděláte. Předělávka by byla možná dražší, než vaše Octavka. A bez dojezdu při zamknutí už to nebude original, resp. otiginal, jak píšete.

Když si seženete originální stahování, budete muset vykouzlit nějakou "ovládací elektriku". Osobně bych do toho nešel.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.11.15 21:01

taky bych do originálu nešel bude stim víc práce než užitku radši bych sehnal bych uni ovládání přímo na octávie

Ohodnoceno: 0x

Od: lcbo
Datum: 26.11.15 21:11

Uni určitě nechci s těma mám právě špatné zkušenosti,jinak už mam hotovo,sehnal jsem original stahovačky,motorky,jednotky,kabeláž.Vše zapojil autoelektrikář,jediné co nefunguje je samozřejmě zamykání na ovládači,jelikož nemam origo centrál tak to zapojit nešlo.Cena za komplet (materiál+práce) 5300,-Kč

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.