Co s brzdovou kapalinou

Od: Datum: 19.11.15 11:57 odpovědí: 6 změna: 19.11.15 17:48

mám doma jedno balení já jí kupoval to je spaátky asi 8let dá se brzdová kapalina využít i jinak já nevim jestli to mám vyhodit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.11.15 11:58

je možné používat na zarezlé šrouby apod. - ovšem opatrně, je to žíravina!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.15 14:47

Na zarezlé šrouby se používal červený syntol (tu asi nemáte, ta by byla mnohem starší). Dnešní kapaliny pro tenhle úkol moc účinné nejsou.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.11.15 12:22

dík za tip;)

Datum: 19.11.15 12:22

Určitě ji s povděkem přijme každý soused - automobilista. Pokud ovšem balení nebylo nikdy otevřeno.

Od: trtr
Datum: 19.11.15 16:03

Zdravím, vzhledem k věku a nejistému stavu uzávěru-i neotevřený může být špatný, ji bude nejlépe ve sběrném dvoře.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.11.15 17:48

Pokud je otevřena pak již velmi pravděpodobně ztratila své vlastnosti,pkud je však ještě neotevřena,pak ji můžete použít.Pokud její kvalitě nevěříte-můžete snad ve kterémkoliv servisu nechat změřit zda odpovídá bod varu (je hygroskopická a pohlcuje ovzdušní vlhkost a pak má nižší účinnost,v systému bude při intenzivním brzdění dřív vřít a tudíž auto přestane brzdit!)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.