Mercedes D190 vs dlouhá odstávka

Od: Datum: 06.01.13 20:09 odpovědí: 7 změna: 03.02.13 15:55

Zdravím, chtěl bych se zeptat, mám možnost od známého získat mercedesa 190 ale 5 let stojí. Normálně jezdil, ale známý si koupil jiné a auto nechal stát. Tak se chci zeptat jestli někdo nemá zkušenost s dlouhym odstavenim auta. Nevim jestli půjde rozhýbat ještě jsem nic nezkoušel. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 20:15

vyměnit olej filtr popřípadě rozhejbat brzdy skouknout chladící systém -dát novej fridex a jezdit a jezdit :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.13 20:28

ja bych se ze všeho nejdřív podival na korozi.. ono dlouhodobe odstavení není pro auto vubec zdravé.. mohlo by se to pak začít postupně sypat...já bych byl opatrný

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.13 20:52

Jel bych na technickou, tam vše řeknou.

Datum: 06.01.13 21:39

MB-190D dle recenzí byla AUTA!Takže mimo uzavření PR udělat E a STK tak se dozvíš zda je něco KO a dále jak tu píší-výměna provozních nápní (oleje,chlad.kapalina,brzdová a v posilovači a řemeny pomocných zařízení a pdk pozvodový tak i ten) a naposledy stav pneu,protože ty již asi také nebudou OK a navíc pkd se co 1/4 roku nepřetáčely tak budou dělat neplechu zvl při rychlé jízdě!

Datum: 06.01.13 22:36

Kolegové řekli vše podstatné, baterka je na tom jak (doufám, že ji tam nenechával)?

Od: kiklel
Datum: 07.01.13 18:15

autu typu M190 D stači dát jen dobrou baterku a nastartova a pak už jen jezdit na rostinný olej nejlepší motory tohle to

Od: vanil*
Datum: 03.02.13 15:55

Hlavně bacha na to,jestli je auto pojištěné celou dobu.Nebo jestli je hlašeno do depozitu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.