Zapach z klimatizace

Od: Datum: 10.11.15 20:41 odpovědí: 9 změna: 12.11.15 13:21

ahoj kluci je potreba sundat palubku u octavie 1 když smrdi klimatizace,prej se musi vymenit výparník.skoušel jsem spreje i ozonem a porad to smrdí.nebo ma nekdo jiný napad? díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.15 20:44

Desinfekce by se měla (pomocí hadičky) dostat až k výparníku. Tam se v ideálním případě množí bakterie, plísně atp. které smrdí. Pokud výparník netěsní, je to jiná písnička.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.15 20:47

Pokud netěsní výparník, pak to nechladí. Vyměnit by se měli filtry a zkontrolovat průduchy. Spreje na desinfekci nekupovat na benzínkách.

Datum: 10.11.15 20:55

Základem je vyměnit vzduchový a zejména pak kabinový filtr, vzduchový filtr je asi jasný, tak podívej třeba tady Octavie 1, budeš překvapen tím humusem..

Pak bude dobré vyčistit a vydenzifikovat všechny průduchy dobrým spreyem..

Datum: 10.11.15 21:03

Pokud to nikdo před tebou nedělal pravidelně tak už spreje nepomůžou pak jedině ozón,

http://cistymautem.cz/cisteni_klimatizace.php

nebo zkusit ultrazvuk.

Datum: 12.11.15 13:18

ozonem jsem to taky delal a nic

Datum: 10.11.15 21:53
Schod u spolujezdce kastlík vyndej vetrák a naper tam ten čistič rovnou kup něco od renomovaného vyrobce pak nandat větrák natočit auto a nechat to cca 10 -15 minut běžet a větrák funět naplno na vnitřní okruh
Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.11.15 13:19

diky dable na ten vetrak jsem koukal tak to udelam podle tebe diky

Od: mzxy
Datum: 11.11.15 10:42

hnije filtr nebo je tam mrtvá myš

pokud je auto léta neservisovavné tak logicky smrdí

Datum: 12.11.15 13:21

auto mam pol roku a uz jsem menil 3 filtry protoze po kazdym cisteni mi tim smradem načichne .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.