Velikost bundy, jak to má být

Od: Datum: 29.10.15 14:17 odpovědí: 4 změna: 29.10.15 19:01

Ahoj lidi, jaká má být správně velká bunda na mašinu a jak maj být dlouhý rukávy? Kámoš teda říkal že mi prý je. Je to kožená bunda, XL dlouhá je mi těsně pod pupík, široká je taktak a když pod ní doslova nacpu ještě mikinu to sotva zapnu a kam maj správně sahat konce rukávů? Jsem hodně vysokej tak si sice vybírat moc nemůžu ale jestli to proste není malý.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.15 14:31

Jednoduchý vem bundu na sebe a dej natažený ruce nad hlavu pokud ti vyleze nad pas a budou krátký rukávy tak je malá.

Ohodnoceno: 0x

Od: biker666
Datum: 29.10.15 17:36

albatros: Takhle vypadá na mně. Dlouhá je těsně pod pupek, nebo tak nějak zároveň a rukávy k zápěstí.

http://leteckaposta.cz/480123029

Od: mzxy
Datum: 29.10.15 18:58

na můj traktor, maxiskůtra a maxičopra dobrá, prože mám na obou velké plexi a traktor má kabinu, na sportovní nebo cetovní motorku bych koupil delší

Ohodnoceno: 0x

Od: biker666
Datum: 29.10.15 19:01

A do lesa nebo terénu?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.