Co může bouchat v autě

Od: Datum: 29.10.15 07:58 odpovědí: 2 změna: 29.10.15 09:11

Zdravím všechny majitele Suzuki Sx4,1.5 z roku 2006.Zároveň se chci zeptat máte -li někdo zkušenost s tímto vozem jako my.Jezdíme jednou týdně na nákupy a k lékaři,jednou za 2-3měsíce delší cesta 250km a zpět.Asi od loňska se pouze při vycouvání z garáže a rejdu kol do leva ozývají dvě rány jakoby od kol a autem to škubne,ale jinak to už nikde neudělá.Na technické kontrole nic neodhalili a opraváři v servisu na nic nepřišli,protože auto se chovalo naprosto vzorně a neudělalo to ani jednou.Teď nás opět čeká cesta na Moravu(250km) a máme obavy,aby nešlo o nějakou vážnou závadu,která by nás ohrozila.Opakuji,dělá to jen při couvání a rejdu kol doleva.A ne vždy.Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.15 09:00
avatar

Podle mě je třeba překontrolovat, event. rozebrat a prohlédnout homokinetické klouby. skoro bych se vsadil, že je závada zde.

Stačí, aby byla nepatrně poškozena jedna kulička.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mzxy*
Datum: 29.10.15 09:11

kuna, spící v motorovém prostoru se vzbudila a snažila se několikrát vyskočit

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.