Povinné i havarijní pojištění

Od: Datum: 25.10.15 15:10 odpovědí: 6 změna: 26.10.15 07:11

Ahoj :) rád bych se Vás zeptal, zda má někdo z vás pojištěné vozidlo u ČSOB pojištovny? Pokud ANO a stalo se vám něco s vozidlem vyplatily vám peníze bez problému? Jaká je podle Vás nejlepší pojišťovna na pojištění vozidla v hodnotě 260 000Kč.

Všem děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 25.10.15 15:14

Nejlepší pojišťovna je ta, která vám nabídne nejlepší cenu a přitom je dostatečně solventní k pojistnému plnění. Nedoporučuji tedy menší pojišťovny. Výše pojistného závisí na známostech a politice firmy... takže pojistit přes známého ředitele pobočky... přes firmu s "flotilou",...

Abyste neměl potíže s vyplacením plnění, musíte řádně platit pojistné a pokud je vůz na úvěr, musíte řádně platit splátky. V případě totální škody (tj. náklady na opravu nad 80% obecné ceny) plní pojišťovna nejprve úvěrové společnosti.

doplněno 25.10.15 15:28:

Velké pojišťovny - ČP, Axa, ČSOB - nemají potíže proplatit fakturu autorizovaného servisu. Pokud máte možnost výhodně pojistit právě tam, nebál bych se toho. Raději připlatím 2-3 stovky a mám jistotu. Takové pojišťovny jako "servisní , hasičská, triglav..." to bych obcházel velkým obloukem.

Ohodnoceno: 0x

Od: danysek
Datum: 25.10.15 15:22

Nejlevněji mě to vychází právě na ČSOB pojišťovnu. Nejdražší pojištění pro mě by byla Česká pojišťovna. Vozidlo nemám na úvěr. Proto by mě zajímalo, zda má někdo s ČSOB poj. dobré zkušenosti.

Datum: 25.10.15 15:27

Ano mám u ČSOB poj,ale jen povinné s připojištěním skel.Zatím jsem spokojen,už asi 6 roků,a 3x škodní udállost-2x sklo (moje čelní )-poprvé hášeno na poj.,ta to zadala firmě-mechanik nafotil,vyměnil já doplatil nad rámec o odjel,podruhé jsem rovnou na danou fy-přijeli nafotili před a po vyměnili (přijeli přímo před stanoviště auta!) a odjeli a poté 1x natuklé cizí auto.Akorát mám autí v jinší cenové relaci,což neměni spokojenost jak s jejich službou tak s výší ceny,momentálně-pokud bych přecházel jinde,se stávajícím autí, nedostanu se na menší cenu než když ke stávající přídám ještě 500kč,bez 500 za připojištění skel!

doplněno 25.10.15 15:38:

Jmlc-Triglav již povinné v ČR nedělá,alespoň to před rokem či víc tvrdila,že nové již nebudou uzavírat a staré smlouvy nechají dojet!Navíc Triglav není malá ale možná větší nežli ČSIOB poj!

Datum: 25.10.15 17:33

Srovnávací kalkulátory na netu nejsou všemocné. Zavolal jsem přímo do pojišťovny a zde mi nabídli ještě lepší cenu! Mám vše u Kooperativy, tedy povinné i havarijní. Povinné 70/70mil, havarijní 5% spoluúčast, připojištění všech skel do 10tis bez spoluúčati, připojištění srážky se zvěří se spoluúčastí 1tis, živel, vandalizmus, krádež, odtah v případě havárie nebo poruchy do 100km zdarma. Vozidlo nové, cena 300tis. Ročně necelých 8tis.komplet.

Datum: 25.10.15 20:07

Pro mě jedině Allianz. Vyzkoušel jsem všechny, měl jsem hodně aut od malých až po těžkou techniku. Nabízí odtahy z celé Evropy zadrma, pokud jste cestovatelé a to za pakatel.

Nejhorší (pro mě) Kooperativa a Česká. Ta má pochybnou reklamu v tom, že slibuje peníze do pěti dnů, ale už jen malým písmem je poznamenáno, že po dodání všech podkladů. Jenomže dodáte kopii třeba ŘP a oni vám za 14 dní napíšou, že kopie ŘP chybí. Dodáte znovu a za 14 dná chybí zase něco jiného. Poslední plnění české u mě trvalo 17 měsíců. A to se nejednalo o žádnou dopravní nehodu, kde by byl třeba nějaký spor s druhou stranou.

Datum: 26.10.15 07:11

Když jsem kupoval v roce 2012 novou daciu logan.Dal sem na Generali.Poviné+havar pojištění+sklo.Celkem jsem platil do dnes 7860kč za rok.Nechal jsem si to letos přepočítat a pov+hav pojištění přes klik u axa pojištovny za 4514kč.Docela velkej rozdíl.Použij srovnávače.Nechej to každej rok přepočítat.Auto padá na ceně a s ním i pojištění.Na druhou stranu kooperativa ,česká a některé další tě můžou pěkně oškubat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.