Vozik sport jacht a náprava

Od: Datum: 25.10.15 12:41 odpovědí: 2 změna: 26.10.15 07:29

Dobrý den potřebuji poradit potřebuji vyměnit náboj na kole chtěl bych se zeptat s čeho to bude pasovat příkladám foto výroba je 1988 jedna strana je poškozená uletělo kolo a vymlátili se diry kola jsou 165/80 13Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.15 13:31
avatar

Pokud chcete vozík provozovat na pozemních komunikacích, musí vozidlo splňovat určité technické předpoklady, není možné nahrazovat díly za jakékoli "které pasují", udělal by jste vlastně přestavbu a musel absolvovat schvalovací kolečko, což je nákladné a zbytečné. Zdá se, že firma ještě existuje, obrátil bych se na ně, případně bych se poohlížel po bazarovém dílu stejného typu. Ještě uvedu že nejde jen o technickou kontrolu, jde hlavně o předejití případným komplikacím při nehodě způsobené kýmkoli a následnému znaleckému zjištění neshody přípojného vozidla se schválěným typem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 07:29
avatar

Podle toho co jsem dělal na karvanu já a zjistil.Fa sport jacht dělala náboje škoda 120 a favorit.Potom ještě svůj.Rozdíl byl ve šroubech kol.Škoda 120 měla to co máš na foto.Šrouby ze vnitř ven kdežto favorit šroubuje šrouby z venku na náboj.Ty tam máš matky a ještě blbě.Musí tam bejt úplně jinej šroub s rádlováním.Jestli tam máš přemlácené jiné šrouby tak ti to uletí vždy.Na kola škoda 120 musí bejt matky s půlkulatou hlavou.

No a náboj kola seženeš u fa. sportjach označení tvého dílu je podle nich na stránkách 13ˇˇ Z164H škoda 120 je to jen náboj bez čepu a ložisek s guferem.Kouni na jsejich stránky www.sportjacht.cz v menu ceník výrobků-autopřívěsy-přívěsné díly dodávané samostatně-přívěsová kola.A tam máš fota a označení.

V práci jsme měli dřív káru za auto bez tp a stalo se nám to podobné co tobě.Vložily jsme šrouby s rádlováním do vymlácené díry dotáhli kola šrouby sedli kam měli protože to kolo sedlo na středovou díru a matky do sedel.No apak jsme to okolo šroubů z venku zavařily.Ale to byla jen kára bez papírů po dvoře.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.