Nějaký znalec ložisek? (typ v náboji Fabie)

Od: Datum: 23.10.15 13:28 odpovědí: 1 změna: 23.10.15 18:26

V jedné vedlejší otázce jsme narazili na typ ložiska použitého v zadním náboji Fabie (2004). Chtěl bych dohledat kolik za toto asi běžné ložisko chce nějaký CZ/SK výrobce (ZVL,ZKL, ...) a porovnat ho s cenou, kterou si za ložisko neznámého výrobce nebo naopak velmi známého výrobce (SKF, FAG, ...) účtují e-shopy s nahradními díly pro Škodovky. Nezjišťoval jsem, jakého konkrétního výrobce ložisek používá přímo Škoda do svých originálních dílu a také by mě to zajímalo.

Zjistil jsem, že by to měla být kuželíková ložiska určitých, snad palcových (*sok*), rozměrů [1, 2], ale další parametry nevím. Nemůžu tak dát dohromady přesné označení a tedy se nemůžu začít rozhlížet po e-shopech a webech zaměřených na prodej ložisek.

Potřebuji tedy pomoc někoho, pro koho jsou ložiska denním chlebem a dokáže mě provézt džunglí :)

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 23.10.15 18:26

Zdravím, když nevíte číslo, tak alespoň musíte zjistit průměr domku ložiska D (velkého vnější kroužku) a dále průměr hřídele d a potom ještě šířku ložiska B. Potom se dá hledat v řadách dle dynamické a statické únosnosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.