Nefunkční dálkové ovládaní Webasto

Od: Datum: 20.10.15 10:20 odpovědí: 2 změna: 22.10.15 10:32

Dobrý den.Poadí někdo kde je chyba?Mám nezávislý topení a nelze spustit na dálkové ovládání.(VW Touran).Baterka je nová.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.15 15:49

zdravím ...nezávislé topení není zrovna jednoduchá záležitost a ceny oprav taky nic příjemného...takže bych Vám doporučil autorizovaný servis který to napíchne na počitač a řekne Vám co to asi bude a za kolik...ještě před tím než tam pojedete zkuste odpojit přípojnou svorkovnici/ na pár minut/ u Webasta píší kabel se stálým proudem pokud jste osoba znalá,protože u tohoto topení se topeni zablokuje když se do paměti načte 10 nepodařených startů...a tím odpojením tu paměť vymažete-někdy to pomůže a topení naskočí...jak to tak po sobě čtu...a normálně Vám jde zapnout? Pokud ano,tak to co jsem napsal neprovádět...mimo návštěvy toho servisu

Ohodnoceno: 0x

Od: kura®
Datum: 22.10.15 10:32

Mamualně zapnout jde.Na ovladači mi i po výměně baterky bliká 5sec. oranžová-signál pro vybití baterie.

Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.