Pravidlo pravé ruky

Od: Datum: 16.10.15 19:05 odpovědí: 8 změna: 16.10.15 22:24

zdravím vás všechny...

dnes jsem poprvé řešila tuto křižovatku...docela mě zaskočila...poraďte, díky :o)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od:
Datum: 16.10.15 19:12
Ohodnoceno: 2x

Od: hankadc
Datum: 16.10.15 19:21

moc děkuji...všem :o) dnes jsem to projela s opatrností a fajn domluvou s ost.řidiči...

Datum: 16.10.15 19:12
Není to složité.., ale trošku chyták.
Chyták je to v tom smyslu, že podle pravidel by se to mělo vyřešit určitým způsobem.., který je však v reálu (zejména pokud je křižovatka malá) neproveditelný.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.10.15 19:22

když vezmete pravidlo pravé ruky postupně u jednotlivých aut, tak zelené dá přednost červenému, červené dá přednost náklaďáku, náklaďák odbočuje vlevo, proto si najede co nejvíc doprostřed a pustí to zelené - teoreticky by se ten červený měl vejít za náklaďák a odbočit, pak by měl jet zelený a nakonec náklaďák dokončit odbočení - já bych řekla, že v reálu zkušený řidič náklaďáku mávne na červeného, ať jede, že ho pouští, pak projede zelený a nakonec náklaďák :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.10.15 19:27

Já to řeším tak, že pokynu ženě, aby jela první.

Ohodnoceno: 1x

Od: hankadc
Datum: 16.10.15 19:33

*palec*

Od: trtr
Datum: 16.10.15 22:24

Zdravím, já mám zkušenost, že stejně jede první a světe zařiď se. *smich*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.