Koupě vw

Od: Datum: 15.10.15 20:31 odpovědí: 3 změna: 15.10.15 20:57

dobrý večer , uvažuji o koupi vw golf , ale v bazaru majín jenom jeden klíč je to standartní postup? díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy*
Datum: 15.10.15 20:35

druhý klíč má zloděj, který si po 2 dnech auto odemkne a odjete s ním na Ukrajinu

z pohledu bazaru jde o "službu", proč mají dávat tisíce za klíč? Jde jim jen o zisk...klíč si necháte vyrobit ( a zaplatíte) sám

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 20:42
avatar

To že mají jen jeden klíč může mít vícero důvodů. Ztráta nebo nějaká vyčůranost. VW a i jiná auta mají klíče naprogramované. U těchto vozů lze napárovat až 8 klíčů. V řídící jednotce je také zaznamenáno, kolik klíčů je s vozem spárováno. Tedy následovně. Chce to mechanika, který má VAG a přečte vám, kolik klíčů je naprogramovaných. Vy si necháte udělat dva nové a ten jeden starý v jednotce necháte smazat. To je nejjednodušší ochrana, ale pokud nevyměníte zámky dveří, bude to řešit jen to, že se auto nenastartuje.

Ale pozor, zloději jsou dál, takže oni auto nastartují i tak. Teda profesionální zloději. Výše uvedený způsob vás ochrání před zlodějem blbcem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 20:57
avatar

Tak vždy je k vozu minimálně 1x klič s o vladačem a 1x alespon klasický klíč ale vždy jsou minimálně 2 takže 2 klíč se někde nebo hůře v něčích rukách povaluje. Častý trik je auto prodat a pak příjde zloděj a druhým klíčem ho obyčejně odemče a putuje za hranice. Na druhou stranu výměnu zámku provede snad každý servis.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.