Vlastnictví vozu ztp

Od: Datum: 26.09.15 10:51 odpovědí: 2 změna: 26.09.15 11:37

Zdravím,

potřeboval bych vědět, jestli po přepisu vozu na osobu se ztp autromaticky všechny výhody z toho vyplývající přecházejí na TOTO konkrétní vozidlo. Otec této osoby už totiž požívá výhod ztp na své auto a má strach, že o ně přijde, pokud bude jeho syn vlastníkem jiného auta.

Děkuji za odpověď.

doplněno 26.09.15 12:10:

Auto patří otci, syn je ztp. Syn by se měl stát vlastníkem JINÉHO vozidla.

doplněno 26.09.15 13:22:

Je to takto: otec má SVÉ auto, na tom je vystavena synova ztp karta. Tam i zůstane. Syn bude vlastníkem JINÉHO vozidla, s tím ale jezdit nebude.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 26.09.15 11:31

To je ale guláš - takže syn je ztp a otec používá jeho auto? Pokud to tak je tak výhody ztp platí jen pokud tam ta osoba je , vozidlo je označeno a osoba má průkaz osoby ZTP. No a jestli si tan syn co je ztp koupí jiné auto tak si tam vrazí tu ceduli a jede, co s tím má společného otec, průkaz a cedule platí na konkretní osobu a ne na auto pokud si to pamatuji, nebo to byl dřív? jistě tady někdo se ztp je a uvede toto na pravou míru, mě se to stejně nějak nedaří ,,,,

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 26.09.15 11:37

autromaticky všechny výhody z toho vyplývající přecházejí na TOTO konkrétní vozidlo.

Vozidlo nemělo, nemá a nebude mít NIKDY žádné výhody. Výhody platí pro postiženou osobu, která v autě sedí !Dotaz formulujte srozumitelněji. Také ho nechápu. Nebo se jedná o vozidlo s příspěvkem?

doplněno 26.09.15 12:18:

Takže otec používá ZTP i když je zdravý - špatně, nemá na nic nárok již nyní, ještě před koupí nového auta.

Syn je ZTP a nyní si koupí vlastní vozidlo - v pořádku, bude požívat výhody z ZTP. Opakuji, veškeré výhody má syn s průkazem ZTP a je jedno v kterém autě sedí. Zdravý otec má smůlu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.