Malá obuv na motorku

Od: Datum: 23.09.15 15:34 odpovědí: 5 změna: 24.09.15 20:07

Dobrý den

Dneska mi přišli boty na moto od Kore, a problém je v tom že mám asi moc velký lýtko... Chodidlo mi padne do boty bezvadně ale zapnout na zip a suchý pás botu je docela fest...

Na druhou stranu po zapnutí bota je fixovaná dost... Nevím jestlli by pomohlo větší číslo...

Poraďte co a jak prosím :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.15 20:55

Zkuste výrobce, resp. obchodníka oslovit, zda nelze boty vyměnit za jiné a uveďte požadovaný obvod v místě lýtka.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.15 20:57

jestli je to kůže tak se vytáhnou jako všechno kožené. Rukavice si kupuju o číslo menší a za měsíc jsou akorát. Pokud to nechcete riskovat, vraťte bez udání důvodu, máte na to 14 dnů.

doplněno 24.09.15 14:34:

to je RST? Určitě povolí, ale jestli vám pomůže 1cm po obvodu to nedokážu posoudit. Mě se o víc nevytáhnuly, protože neměly důvod - nemám je nikde na těsno.

Datum: 24.09.15 14:31

Myslíte že se vytáhnou?

Datum: 24.09.15 16:06

No nevím, já bych se asi řídila tím, jak by se v nich řídilo a jak by celkově seděly.. Pokud by se mi při jízdě měla odkrvit noha nebo bych drasticky rvala zip, pak by bylo jasné, že je třeba boty vyměnit. Trošku povolí, ale radikálně zase ne. Nevím jak mají řešený zip, já mám vršek boty zapínaný již jen sucháčem a ten se dá dle potřeby povolit nebo utáhnout, protože já si do nich většinou dávám ještě kalhoty... Tohle za Vás nikdo nerozhodne..

doplněno 24.09.15 20:23:

Tak uvidíte. Možná to chtělo obejít pár obchodů a vyzkoušet různé znáčky..

Btw. rozumného na prohánění mašiny.. to už se téměř vylučuje samo o soběě ;)

Datum: 24.09.15 20:07

jo je to přibližně nad kotník zipem... A pak jen sucháč... Když ten suchej zip chytnu jen z půlky tak sedí OK takže by to asi nebyl zas takový problém...

Už jsou objednané o číslo větší tak uvidíme *smich*

PS: Ve kterém kraji jezdítě? nemám moc s kým rozumným prohánět mašinu *frajer*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.