Sygic navigace

Od: Datum: 21.09.15 17:52 odpovědí: 10 změna: 17.01.16 21:28

Dobrý den ,tak jsem vyzkoušel tuhle 7 denní navigaci -super . Kde se dá tohle koupit a zíszat klíč v nějakém obchodě .Ne platba kartou atd .Moc díky a hezký den přeji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 21.09.15 19:47
pokud mate vodafone,muzete si na marketu stahnout verzi,kde se plati mesicne par korun za pouzivani.
Ohodnoceno: 0x

Od: luck®
Datum: 22.09.15 20:49

díky ,už to dnes dnes koupil v Nay..Už to funguje a spokojenost.

Datum: 21.09.15 20:48

Na Slovensku som to kupoval v Nayelektro za 30 €.Bola to taká trojuholníková krabička a vo vnútry bol len ten kod na tu aplikáciu.Mapy som potom sťahoval z netu aké som potreboval a ich aktuálizácia ako aj sygicu je zdarma.Skúšajte sa pýtať v podobných elektrodomoch.

Od: martin12
Datum: 22.12.15 10:05

Je tato navigace opravdu placená? Pokud se kouknu na odkaz na stažení, tak tam nic o nějaké ceně nevidím nebo, že je zdarma jen 7 dní...

Datum: 22.12.15 11:02
Já koupil licenci na Aukru za 300 Kč.
Je tam hoch co s tím obchoduje.
Nevím zda mohu napsat odkaz tak to nechám na vlastním vyhledání.

Datum: 22.12.15 11:38
Samotná navigace je zdarma, ale placené jsou mapy a bez nich to samozřejmě nemá smysl.

Datum: 22.12.15 11:09

Lucku, synek mi Sygic dal do tabletu, páč jsem si jí vyzkoušel. Jak to udělal neví, jen sdělil, že to někde kreknul, nebo jaké to bylo slovo.

Takže v tabletu mám tři navigace, občas porovnávám, kudy mne která žene, určitě ne všechny stejně. Hlavně v dojezdovém času se hodně liší.

doplněno 22.12.15 11:45:

Souhlas, asi to není legální, ale mám to.

Díky za upozornění. Domluvím synkovi, aby to nedělal.

Upozornění od sys clayman 22. 12. 2015 11:37:27
To ovšem není legální zakoupení licence placeného produktu.

Od:
Datum: 17.01.16 14:43

Základní verze je zadarmo. Po stažení funguje7 dní se všemi funkcemi. Pak má některé funkce omezené. http://www.sygic.com/sk/gps-navigation/premium

Od: saladin
Datum: 17.01.16 13:08

Ano taky máme normální GPS navigaci ale mám i v mobilu SYGIC a popravdě mě kolikrát SYGIC zachránil tam kde se normální gps ztratila

Od: luck®
Datum: 17.01.16 21:28

díky za odpovědi .Taky jsem si to koupil už.Jak často se to aktualizuje,nebo zase zaplatit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.