Jak vyhledám svoji gps v autě

Od: Datum: 19.09.15 21:18 odpovědí: 3 změna: 19.09.15 21:58

Ahoj všem,

mám takovou prosbičku Mám vozidlo ML430 v kterém se nachází GPS modul. Chtěl jsem se zeptat jestli je nějaká stránka nebo program kde ho vyhledám třeba podle winu ten modul nebo jak bych ho mohl sledovat?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.15 21:24

A co to je za modul? Pokud je to monitoring, tak ten, samozřejmě, umožňuje kontrolu pozice (mnohdy i rychlosti, stavu PHM a pod).Aplikaci dává poskytovatel služby. Pokud jde o vyhledávací modul - tak tam tyto fce obvykle nebývají. Ovšem nejlepší bude zjisti konkrétní typ mudulu a oslovit poskytovatele,

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.09.15 21:35

To bude asi složitější, auto je r.v. 2000 a koupil jsem ho před půl rokem v NDR. Nevím co přesně je to za typ. Jen vím že mercedes je tam dodával a že jde auto sledovat a snad i popř. ovládat. Např vypnout motor. Ale tohle mám jen z doslechu.

Datum: 19.09.15 21:58

No dobře, jenže to, že to má modul, to je jen otázka hardwaru. Aby to fungovalo, musíte mít někoho, kdo tyto služby poskytne. Prostě řečeno - GPS dokáže zjistit, kde auto je, jak rychle jede atd. Tyto data pak posílá prostřednictvím mobilního operátora někam. No a následně je pak možné od někud prostřednictvím této komunikace třeba vypnout prostřednictvím modulu motor auta. U nás to , myslím, umí Sherlog. Každopádně si za toto nechávají dost slušně zaplatit. Takže pokud nikomu nic neplatíte, asi tyto funkce nebudou dostupné

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.