Lakování podspoileru

Od: Datum: 16.09.15 18:14 odpovědí: 3 změna: 17.09.15 16:25

Dobrý den, zakoupil sem laminátoví podspoiler k nárazníku. Je v bílé barvě a bylo potřeba ho trochu vykitovat. POté sem to vše přebrousil, odmastil a nastříkal plničem, který je světle šedý. Má otázka prosím zní, chěl bych ho nalakovat sám do barvy vozu, která je tmavě modrá metalíza. Proto se ptám zda mám tu metalízu stříkat rovnou na ten plnič a nebo bych měl dát tmavý podklad například černou barvu a až pak teprve metalíza? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pitrs*
Datum: 17.09.15 09:17

Můžeš stříkat rovnou na plnič. Pokud ale nemáš s lakováním zkušenosti, dej si to udělat do lakovny, mohl bys potom litovat. Ono to není úplně tak jednoduché, jak se zdá. Barva se musí pěkně slít, aby byla pěkně lesklá, ale zároveň ti nesmí téct.Na metalízu potom ještě bezbarvý lak

Ohodnoceno: 0x

Od: alexander
Datum: 17.09.15 15:53

Děkuji za odpověď :) s lakováním mám minimální zkušenosti, ale tak člověk se učí celý život

Od: pitrs*
Datum: 17.09.15 16:25

taky jsem se při lakování učil a druhý pokus jsem raději svěřil lakýrovi

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.