Nafta v karburátoru

Od: Datum: 16.09.15 10:29 odpovědí: 4 změna: 16.09.15 17:50

Jak vypudit naftu z karburátoru pierburg 2e3 aniž by se musel karburátor demontovat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.15 12:21
Nikdy jsem pierburg neviděl.
Předpokládám ale, že má víko a šroubky. Já bych víko odšrouboval a odsával hadičkou, kusem hadru, zbytky umyl či zředil benzinem. A stlačený vzduch také pomůže.
doplněno 16.09.15 15:40: ar, děkuji za vysvětlení. Nějak jsem ty karburátory do hloubky nerozlišoval.
Už jsem přemýšlel i o tom, kde je u nafty karburátor... Čerpadlo a trysky, to jo, pak mne napadlo jako tebe, že se prehmátl na pumpě.
Ohodnoceno: 0x

Od: ar
Datum: 16.09.15 13:19

Hejkale já myslím, že pokud jsi viděl třeba ve Favoritu nebo "feldě" karburátor Jikov 28-30 tak jsi zároveň viděl i ten Pierburg. Jikov 28-30 Lekr je licenční Pierburg 2E3. Jinak jak si psal, sundat filtr, odšroubovat víčko karburátoru (4 šrouby) a vyčistit plovákovou komoru. Jeslti někde nejaká nepatrná kapka v kanálkách zůstane, je celkem šumák, ten motor si to "přebere".

Jen nevím co dělá nafta v karburátoru, že by špatný stojan u pumpy.

doplněno 16.09.15 13:33:

Tady je schéma karbce http://www.geocities.ws/julia…Sierra/Carbs/pierburg_2e3.htm

Od: mzxy
Datum: 16.09.15 13:07

pokud je jen v karburátoru a v nádrži je benzin,. vypudí se sama

roztláček, nakopávat nebo startovat dokud se do karbecu nedostane benzin

Ohodnoceno: 1x

Od: gumid
Datum: 16.09.15 17:50

Stačí koupit čistič na klapky a čistič brzd a jedno nebo druhé při startování pomalu vystříkávat do motoru přes ty komory v karbu. Nakonec motor chytne a vysaje si to sám. Akorát bude brblat a kouřit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.