Prepis auta koupeneho daleko

Od: Datum: 14.09.15 13:42 odpovědí: 6 změna: 15.09.15 14:21

Ahoj,

koupil jsem auto v brne a jsem z ostravy. Mam veskere doklady a uredne overenou plnou moc od majitele. Chci se zeptat, zda mohu zajit na svuj urad a auto prihlasit na sebe, nebo budu muset jed do brna?

Diky moc,

Petr


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: danis
Datum: 14.09.15 13:51
Do Brna
Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 14.09.15 14:25

Nemůžete, jeďte do Brna, měli jste úkon provést v Brně, zeptat se před koupí. § 8 56tky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.15 15:01
avatar

Zaregistrujete tam , kde byl vůz naposled registrován .

Buss - proč v Brně , do bazaru v Brně mohl dát vůz klidně Pražák *smich*,

v AAA mají vozy z celé republiky*haha*

doplněno 14.09.15 15:06:

jo , vnávrhu to bylo , ale to by se ty baby za těmi přepážkami moc namáhaly

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.15 17:52
avatar

Nebudete muset nic registrovat!Jen se obyčejně napíše změna!

jen nezapomeňte mimo ověřené PM na ZK a protokol z technické-celá nebo jen Ev.K do deseti dnů

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prepisauta
Datum: 14.09.15 15:05

Díky, ja jsem prave nekdy zacatkem roku, jak se menil zakon cetl, ze od pulky roku uz bude mozne auto prihlasit na jakemkoliv urade, ze snad nejak propoji databaze nebo co. Tak jsem to neresil a nechal jsem si jenom poslat tu plnou moc, overenou. Ach jo, to mne netesi, ze se budu muset tak projet :(

Od: mzxycentrumcz
Datum: 15.09.15 14:21

četl jste prohlášení pana Ťoka, ministra dopravy...ne zákon...ten vyšel ve sbírce zákonů už v létě 2013 a je pořád stejný...

Se stávajícím elektronickým programem CRV to není reálné

data která se tam 20 let zapisovala jsou smazána a papírový spis vozidla je uložen u toho úřadu, kde je autgo registrováno

Bylo vy dobré změnit zákon tak, aby to šlo v místě trvalého pobytu nového majitele

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.