Stačí mi kupní smlouva na přepis auta?

Od: Datum: 06.09.15 17:16 odpovědí: 6 změna: 08.09.15 14:03

koupil jsem auto a nyní chci udělat přepis na sebe,stačí mi k tomu pouze kupní smlouva od prodávajícího?oba dva jsme ze stejnýho kraje,musí být se mnou na uřadě prodávající?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 06.09.15 18:16

Musí vás splnomocniť na prepis, ak to nemáte, tak musí byť prítomný. Na základe splnomocnenia som po splatenie lízingu prepisoval auto na moje meno, nemusel tam z lízingovej spoločnosti nikto byť, mal som ale spnomocnenie na prepis od lízingovej spoločnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.15 19:35
avatar

Ujendysi jak dlouho chodíš na poradte?Toto je tu oprobíráno minimálně 1x týdně!

Ne nestačí KS!KS na úřadu nepotřebují!Je nutné mít s sebou prodejce nebo jeho ov+řenou PM!Pak ještě doklady od auta,svoje,peníze a zápis-protokol o Ev.K.popř celá technická!To že jste ze stejného kraje nehraje roli-musí se přepsat v místě bydliště prodejce!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 06.09.15 23:37

KS úřad nechce! Nemusí být povinná písemně. Načtěte si z 56tky § 8 ... : O převodu je zde dotazů až ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy
Datum: 08.09.15 13:24

KS zákon nevyžaduje, ale ve 3 x AAA dávají smlouvy, ve kterých je uvedeno, že po dobu

30 dnů nahrazují technický průkaz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 13:26

To nemá oporu v zákoně. Žádná kupní smlouva nemůže nahrazovat technický průkaz.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 08.09.15 14:03

Asi tam nemají rozum průměrného člověka... a kdo to bere též. Možná mají AAA výjímku ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.