Zatékání vody do Peugeot 306

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den, po dešti mám na podlaze spolujezdce vodu. Většinou se tam obejví pokud stojím na mírném kopci čumákem dolů. Teče tam od dveří a stíká ze spodního těsnění. Po pročtení několika for jsem zjistil že by to mohlo být odlepenou folií pod tapecírunkem, která má vodu svádět vnitřním prostorem dveří do odtokových kanálků. Pečlivě jsem ji přilepil, ale stejně mám po dešti podlahu mokrou. Na těsnění jsou stopy vody pod reproduktorem, kolem něj je ale folie také přilepena. Řešil zde někdo podobný problém?

3 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar jmlc

poradte.cz/...

řešilo se to nejen zde a ne málo... Doporučuji přímo peugeot-club.com/... a konkrétní otázky u konkrétních typů s přesným návodem...

doplněno 04.09.15 13:31:

konkrétně - peugeot-club.com/...

zkuste nejprve pročistit odtokové otvory... někdy je to plné listí

 


0x

Plný souhlas s kolegou.jen se ještě zeptám,nemáš tam šíbr?Pokud ano ,PSA dělá "průtokové"-v rozích konstrukce (ve střeše) jsou okapové hadičky jež vedou v podstatě ke kolům a ty u starších aut nbudou ucpané nebo uklepané a tudíž efunkční!

jinak zkoumat-zavřít se do auta a nechat jej polévat a zevnitř zkoumat!

 


0x

Také jsem se s tím dost natrápil. Přetěsňoval igelit ve dveřích a pod. Tam to nebylo. Zjistil jsem, že to teče dveřním těsněním, kde se pravděpodobně nashromáždí voda jako v hadici. Vyřešil jsem to naříznutím těsnění ze spoda ( od prahu ) aby voda nahromaděná v těsnění mohla odtékat. Od té doby naprosto v pohodě i po vydatných deštích.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]