Čz 175/477

Od: Datum: 03.09.15 19:08 odpovědí: 8 změna: 05.09.15 20:05
Chci si pořídit a taky pořídím tohle moto na pole. Samozřejmě bez světel a takovýchhle blbostí. Ale k tomu čerpadlu, jaký máte názor na olejové čerpadlo a případné zadreni motoru? Když bych jel do fakt prudkyho kopce a čerpadlo by se zastavilo co mám očekávat kromě výměny kliky? Jo a taky jak to zapojit aby to šlo nakopnout bez baterie. Určitě na ní hodně z vás jezdilo. Dík
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 19:33

čerpadlo odpojit zaslepit hadičku a lejt normální mix

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.09.15 19:36

Promiňte, ale na tu čízu se nespoléhejte. Od původní jawy zprznili snad všechno.

Ohodnoceno: 0x

Od: rooney
Datum: 03.09.15 19:55
Praveze motorove je od jawy lepší kvůli jinému úhlu zubů na převodových kolech tj. Nevypadavaji rychlosti
Od: jdukolem
Datum: 03.09.15 22:55

Úhel zubů? Rozveď ten blábol *smich*

Datum: 03.09.15 20:10

Jo,jo také jsem se na ní kdysi nalétal.To čerpadlo opravdu zaslepit a ředit benzin.Zapalování se předělávalo s pionýra nebo babety (bylo lepší)akorát se musel použít "mezikroužek",tenkrát se dal zehnat teď v době internetu ho nemůžu nikde najít.Nebo použít bezkontaktní VAPE ale to bude asi dražší jak moto :)

http://www.motostehlik.cz/sad…ch-zapalovani-vape-141-list/2

Od: fff
Datum: 04.09.15 07:44

jj mohu souhlasit. Mám bezdotykové zapalování, baterii již nepotřebuji, chytá na první dobrou a je to dlouhodobě spolehlivé. DOPORUČUJI

FFF

Datum: 03.09.15 22:33

Na čerpadlo bych se vyprdnul, neni to spolehlivý způsob, lanko k němu bych odmontoval, aby šel volnějš heft. A na oddělení zapalování od baterie (nabíjení) je nejlepší Vape, viděl jsem i levnější řešení pro provoz zcela bez baterie - implantované zapalování z pionýra. Chce to ale vozit s sebou šroubovák, měrky, náhradní kladívka, několik kondíků a kamkoli jezdit o 10 minut dřív.

Od: radekjawa
Datum: 05.09.15 20:05

Zapalování tam jde dát z Babetty nebo z Pionýru bez úprav, jak se to dělá, to si už vygoogluj, ale příjdeš na to i sám, není to tak těžké.

Investice minimální.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.