Zadržení řidičského oprávnění

Od: Datum: 03.09.15 17:57 odpovědí: 2 změna: 03.09.15 18:59

Zdravím

Dne 6.4. mě zadržela hlídka PČR a absolvoval jsem pozitivní testy na THC. Následně mi přišly 2 dopisy z magistrátu-Rozhodnutí o zadržení a Oznámení o zahájení správního řízení tuším.O měsíc na to mi přišlo rozhodnutí soudu, kde je uvedena výše trestu a pokuty, ale nikde jsem nevyčetl do kdy, kam a jak peníze poslat. Čekám další měsíc a nic nového zatím nepřichází, takže začínám mít trošku nervy, abych něco neprošvihnul nebo nedodržel termíny, protože příští měsíc už mám po polovině uloženého trestu, tudíž bych rád zažádal o zkrácení trestu. Mám čekat dál na nějkou obsílku nebo informace, nebo bych měl osobně zajet na magistrát, nebo odbor dopravy a tam se poptat,co a jak? Má někdo zkušenost? Předem mockrát ději za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 18:54

Tak dával trest magistrát nebo soud? Nebo soud dal v jedné věci a magistrát v druhé? Určitě bych se zašel zeptat přímo tam, kde o tom rozhodli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 18:59
avatar

No měl by jsi se zeptat,co nejdříve, toho, kdo pokutu vyměřil. Ono je to někdy v rozhodnutí skryté právnickou řečí, které každý nerozumí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.