Ridicak na kamion

Od: Datum: 02.09.15 11:13 odpovědí: 2 změna: 02.09.15 18:00
avatar
Chci se zeptat najde se jeste v dnesni dobe kdo plati ridicaky na kamion? Treba za upsani.Dik za odpovedi
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.15 17:28

Ano. Takový BUS Line ze Semil, má dokonce svou autoškolu. A vychovává si své řidiče sám. Dokáže dokonce udělat řidiče z držitelů oprávnění na B. Dokonce si ten řidičák dělala manželka odborového předáka. Dvakrát to neudělala a na potřetí dostali pokyn, že už to musí udělat. Tak ho má a je tak schopná jízdy s autobusem, že za měsíc měla tři mačkání plechů v hodnotě 300 tisíc. A to se přece vyplatí. Asi bych nechtěl s nimi jet, když by ten bus řídila ta rychlokvaška. A to je léto. Co asi bude tropit v zimě, v jejích podmínkách? Je to divná zaměstnanecká politika. Než by přidali letitým šoférům, tak provozují takovéhle časované bomby.

Ještě ty papíry někdy platívá Pracovní úřad. Jako rekvalifikaci.

doplněno 02.09.15 20:09:

Ahoj Zmizíku. To vím, že to může dělat každá. Tady jde spíš o to, jestli je to to správné? Aby hned lidi v busech vozili nevyježdění mlaďoši. Nebo blbka, manželka odborového předáka. Dřív se ti kluci vyjezdili a po získání nějakých zkušeností přešli na autobus. Ten dřívější předpis určitě nebyl jen z nějakého plezíru. Ty by jsi chtěl být vezen něčím podobným? Tomu neuvěřím ani náhodou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 18:00
avatar

první krok je zjistit, zda ti pracák schválí rekvalifikaci, pak to nebude problém, je potřeba jen souhlas firmy, že tě zaměstná, ale nikde není napsáno na jak dlouho...

nebo ti řidičák zaplatí přímo firma, té se ale budeš muset upsat

____________________

pro humbucker: řidičák na autobus ze skupiny B na skupinu D dokáže udělat každá autoškola která má registraci v rozsahu D ...není to žádná specialita firmy Busline :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.