Ridicak prukaz

Od: Datum: 02.09.15 05:54 odpovědí: 5 změna: 03.09.15 11:40
Dobry den,kdyz mi skoncil zakaz Motor.vozidel je mozne udelat si RP v jinem state a pokud ano,lze jezdit i v CR?dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.15 07:17
Pokud vam skoncil zakaz v CR, tak si nechate udelat vypis bodu a zazadate o vraceni. Pokud mate platny zakaz v CR,tak ani s RP z ciziho statu v CR nesmite ridit, v cizine vsak ano.
Ohodnoceno: 0x

Od: katka2009
Datum: 03.09.15 06:44
Ale PRI te prilezitosti mi ho sebrali za omam.latky a tomu jsem SE i vybodovala,takze musim VSE absolvovat a uz jsem jednou psychotesty neprisla a Ted uz mam panickou hruzu
Datum: 03.09.15 07:06
Panickou hrůzu? Hmmm, to já taky. Ale z toho, že se takový ... jako vy vrátí na silnice!
Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.09.15 10:39

Kupte si elektrokolo nebo kolo s pomocným benzinovým motorkem, na to nepotřebujete řidičák. V zimě jezděte MHD :o))

Ohodnoceno: 0x

Od: laso
Datum: 03.09.15 11:40

No můj názor je, že za chlast a drogy odebraný řidičák by se NEMĚL již nikdy vracet!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.