Co kdyby mi někdo ukradl pionýra?

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den, dejme tomu, že si ho zaparkuju na pozemku školy, kde nebude nějak přicvaknutý ke stojanu řetězem (žádný tam není) a brána bude otevřená takže přístup k němu, také pro zloděje nebude problém. Bude mít jenom zamčené řízení. Kdybych tam jednou přišel, a pionýr byl pryč asi bych to oznámil na policii, ale co by následovalo?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

V 90% nic. Pak se s tim musí člověk jen smířit a chybu neopakovat.

 


0x

Nestane se vůbec nic,policie to sepíše a to je tak asi vše co můžou a chtějí udělat. Předpokládám že pionýr nemá žádný vyražený win kód,takže ani kdyby jsi našel toho kdo jej ukradl a poznal svýho pionýra,tak mu stejně nic nedokážeš,bude to tvrzení proti tvrzení. To by jsi to z něj musel lidově řečeno vymlátit ručně a stručně(není to nabádání k tresttnému činu ale tak to prostě je) Pořiď si pořádný zámek a řetěz,to je nejlepší rada co ti tady můžem dát

Tvrzení proti tvrzení kdyby ho poznal by nebylo pokud by měl na nějakém skrytém místě vyražený nějaký svůj vlastní kód, a samozřejmě vyfocený pro případ krádeže a dokázání že je opravdu jeho (pokud by ho tedy sám majitel našel)

 


0x

Když jsem kdysi jezdil na fichtlu na střední, tak jsem vůbec nic nezamykal. Pouze jsem měl skrytý vypínač na zapalování.

Jestli ho bude někdo chtít ukrást, tak ho stejně ukradne a navíc jakýkoli zámek láká spolužáky ke kravinám a vznikají akorát problémy.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]