Co kdyby mi někdo ukradl pionýra?

Od: Datum: 31.08.15 16:28 odpovědí: 4 změna: 31.08.15 17:52

Dobrý den, dejme tomu, že si ho zaparkuju na pozemku školy, kde nebude nějak přicvaknutý ke stojanu řetězem (žádný tam není) a brána bude otevřená takže přístup k němu, také pro zloděje nebude problém. Bude mít jenom zamčené řízení. Kdybych tam jednou přišel, a pionýr byl pryč asi bych to oznámil na policii, ale co by následovalo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: foox
Datum: 31.08.15 16:30

V 90% nic. Pak se s tim musí člověk jen smířit a chybu neopakovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 31.08.15 16:37

Nestane se vůbec nic,policie to sepíše a to je tak asi vše co můžou a chtějí udělat. Předpokládám že pionýr nemá žádný vyražený win kód,takže ani kdyby jsi našel toho kdo jej ukradl a poznal svýho pionýra,tak mu stejně nic nedokážeš,bude to tvrzení proti tvrzení. To by jsi to z něj musel lidově řečeno vymlátit ručně a stručně(není to nabádání k tresttnému činu ale tak to prostě je) Pořiď si pořádný zámek a řetěz,to je nejlepší rada co ti tady můžem dát

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.15 17:52
avatar

Tvrzení proti tvrzení kdyby ho poznal by nebylo pokud by měl na nějakém skrytém místě vyražený nějaký svůj vlastní kód, a samozřejmě vyfocený pro případ krádeže a dokázání že je opravdu jeho (pokud by ho tedy sám majitel našel)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.15 17:30

Když jsem kdysi jezdil na fichtlu na střední, tak jsem vůbec nic nezamykal. Pouze jsem měl skrytý vypínač na zapalování.

Jestli ho bude někdo chtít ukrást, tak ho stejně ukradne a navíc jakýkoli zámek láká spolužáky ke kravinám a vznikají akorát problémy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.