Váha vzduchu passat b5

Od: Datum: 31.08.15 12:26 odpovědí: 6 změna: 31.08.15 20:50

Dobrý den,

Měnil jsem váhu vzduchu u passat b5 1,8 za novou a byl jsem na diagnostice a vymazali chyby , jenže když nastartuji tak mi trochu kolisaji otacky a když jedu tak to škubne myslíte , že si váha sedne?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 31.08.15 12:35

nesedne, dávkuje přesně nebo ne

Ohodnoceno: 0x

Od: zdenak
Datum: 31.08.15 15:42

A jak to mam poznat ja diagnostiku nemám , prostě mi ji vyměnily a vymazaly chyby toť vše.

Od: gumid
Datum: 31.08.15 16:18

ale napsal jste v dotazu, že jste si měnil váhu vzduchu (o servisu ani zmínka).

změňte servis. Dle další odpovědi usuzuji, že umí mazat jen chyby a měnit díly.

Diagnostika dle bloku hodnot i ukáže, zda čidlo ukazuje či ne (MAF sensor). Pak se to dá poznat. Jinak ne. Pokud to servis udělal a kontroloval, tak je chyba jinde nebo na závadu nepřišli, něco nažvanili a vy jste odjel.

Bežná praxe servisů, co tomu nerozumí.

Datum: 31.08.15 20:34

Prostě VAG ukazal spatnou váhu vzduchu tak, jsem ji nechal vyměnit, potom jsem přišel a trochu to po nastartování kolísalo a při přidání plynu škube jel jsem tam znova a dívaly se na to, pak jenom řekly to si sedne.

Víc nevím nejsem odobrník na vozy vždy jsem měl škodovky 120,130 u kterých stačil šroubovák

Od: stano123456
Datum: 31.08.15 20:49

Váha vzduchu nedávkuje, měří množství nasávaného vzduchu porovnáváním údajů přadní a zadní části váhy, kde proud vzduchu ofukuje spirálky.

Datum: 31.08.15 20:50

Ale třeba co je zajimavé, tak když odpojím při nastartovaném motoru ten kabel od váhy tak se nic neděje.

Chtěl bych to opravit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.