Žhavení Fabia 1,9 SDI

Od: odpovědí: 8 změna:

Zdar,

před chvílí sem chtěl vyjet na cestu a v autě mi začla problikávat nejdřív kontrolka zavřených dveří. Zastavil sem zkontroloval dveře a všechny zavřený. Tak sem chtěl jet dál a začla problikávat kontrolka žhavení. Zadní světla a brzdy svítí.

Jde o Fabii 1,9 SDI r.v. 2001

Máte někdo zkušenosti?

Dík za odpovědi. Jen podotýkám že autům vůbec nerozumím :)

8 odpovědí na otázku

0x

mel jsem stejný problém s oktávkou 1.9 TDI, zajel jsem do servisu a za 10 minut hotový. vymenili jen snímač brzd a bylo po problému.

To jsem se taky dočetl ale prý kdyby to byl ten snímač tak nefungujou světla při brždění a mě fungují normálně

Ty jo a můžu se zeptat jak kontrolka žhavení souvisí s nějakým snímačem brzd?. To to mají vyřešený takhle debilně? při poruše snímače brzd by teda měla svítit kontrolka brzd a ne žhavení

To nevím ale kolega z práce to taky řešil a byl to ten snímač ale jemu nesvítily ty brzdový světla :)

0x

Základní postup je vzít diagnostiku a přečíst konkrétní chybu z paměti závad.

Může to být i ten spínač brzdových světel, zkus zkontrolovat ty brzdové světla ještě několikrát, ten spínač se většinou nepokazí ze dne na den, ale má "přechodové období".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]