Laděný homologovaný výfuk vs Technická

Od: Datum: 24.08.15 22:50 odpovědí: 2 změna: 25.08.15 07:29

Dobrý den chtěl bych se zeptat koupil jsem audi a3 1.9tdi má schnilý poslední díl výfuku kterej stojí cca 2000kč bohužel mám před technickou a kamarád mě nalákal do Homologovaného sportovního výfuku kterej je jen o 500kč dražší proto by mě zajímalo když přijedu na technickou a ukážu jim homologaci nechají to být nebo to musí být zapsáno v TP ( výfuk je určet přímo na toto vozidlo) díky předem za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 24.08.15 23:57

Pokud je homologovaný pro dané vozidlo nic se zapisovat do techničáku nemusí pokud vím,každopádně si dobře schovej ty papíry o homologaci nebo je radši voz sebou,policajti jsou na tohle někdy jak diví.

Ohodnoceno: 0x

Od: mzxy
Datum: 25.08.15 07:29
Cesky tp ma 45 cm na delku, takze je dost velky ns zapisovani pico××n, predevsim v kolonce dalsi zaznamy, kde je dost prostoru pro lidovou tvorivost urednic, ale od.1.1.2015 plati vyhlaska, ktera taxativne vyjmenovava, co se to TP zapisuje. O vyfuku tam neni nic, jen o zmenach, kdyby tvuj vyfuk vazil 50 kg, bylo by auto tezsi, tedy by se musela resit provozni hmotnost a zmenu zapsat do TP. Take jsem videl auto o 30 cm delsi kvuli couhsjicimu tuningovemu nastavci vyfuku, sle ten na stk neprojde. Jinak samotne vyfuky, zpusob jejich vyusteni atd popisuje EU legislativa, pokud mas doklad o homologaci, podle mne to staci.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.