Zkušenosti s pojišťovnou Uniqa a jinými poj

Od: Datum: 22.08.15 16:43 odpovědí: 4 změna: 22.08.15 22:50

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s plněním pojišťovny Uniqa? Zkušenosti jakékoli, dobré, špatné. Zajímalo by mě, zda pojišťovna plní nebo dělá problémy a do plnění se jí nechce. Prosím také o doporučení, jakou máte zkušenost třeba s jinou, vaší, pojišťovnou. Potřebuji uzavřít povinné ručení i havarijko a pořád nevím, u které pojišťovny, zatím pro mě nejvýhodnější nabídku má právě ta Uniqa, ale... chtěla bych vědět, jak se chová, když přijde na nehodu aj. Děkuji moc za odpovědi!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 22.08.15 18:05
Co vim tak uniqa je sice levna,ale pak samozrejme dela problemy pri vyplaceni pojistky.
Jinak allianz se chlubi,ze neuplatnuji amortizaci,realne zkusenosti nastesti jeste nemam...
Ohodnoceno: 0x

Od: mate59
Datum: 22.08.15 18:13

Všechny banky a pojišťovny jsou zloději - to říkával múj děda i otec a měli pravdu.Všechny jsou prašť jak uhoď, si nevybereš.Já beru vždy tu nejlevnější, plnění jsem zatím neměl.

Ohodnoceno: 1x

Od: parazit
Datum: 22.08.15 20:48

Zdarec

Přímo s uniqou mám dobrý skušenosti.

Mám u nich urazové pojištění a vyvrknul jsem si kotník,peníze mi poslali dřív než socialka nemocenskou.

Na začátku pojistné udalosti jsem jim poslal vyplněnej dotazník,a když se to zahojilo tak ještě zprávu od daktariho. a za tejden jsem měl dukáty doma.bez nějakýho volání a kroucení..Bylo to 6500.-doma jsem byl 14dní

Nevim jak pov.ručení nebo havarijního.

Od: kovpal71
Datum: 22.08.15 22:50

Ja mam dobrou zkusenost do tydne zaplatily 23000kc za predni naraznik a mlhovku , podminka byla oprava u autor.

servisu, kde jsem koupil auto.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.