Řidičské oprávnění

Od: Datum: 21.08.15 19:37 odpovědí: 5 změna: 22.08.15 07:26

Dobrý den, před pár dny jsem složil zkoušku pro C+E. vlastním tedy B, C+E, T. K Bčku jsem dostal (jako každý) Am. Dostanu něco k C+E? Dále, mohu C+E užít v provozu jako B+E? Zjednodušeně, mohu za autem vléci vlek vážící více než 750Kg a celkově převyšující 3500Kg? Snad někdo pochopí mou otázku. Předem děkuji za reakce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.15 20:27

K C+E už nic nedostanete:) C+E je víc jak B+E takže můžete za autem tahat vlek jak těžký chcete.Samozřejmě nesmíte překročit max.hmotnost na "kouli"

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.08.15 20:45

Můžete za autem táhnout přívěs max. do povolené hmotnosti přívěsu pro dané auto, co povoluje výrobce auta. Dříve se k C dávalo T, dnes už ani to ne. Takže nic nedostanete.

Ohodnoceno: 2x

Od: foox
Datum: 21.08.15 20:53

Díky oběma. Jinak traktor jsem si dělal sám.

Od: gumid
Datum: 21.08.15 21:26

k c+e dostanete automaticky b+e

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.08.15 07:26

Až budete ma VP v rukách,tak na zadnej strane bude uvedené všetko na čo ho smiete použi.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.