Felicia pick up změna motoru 1.9D na 1.9tdi

Od: Datum: 19.08.15 23:08 odpovědí: 8 změna: 22.08.15 08:11

dobrý den chtěl bych se zeptat mám v plánu do felicie pick upa dát motor 1.9tdi 66kw z golfa3 chtěl jsem se zeptat jak je to z papírama dá se to nějak papírově udělat pickupa mám koplet po renovaci kastlea podvozku jen ten motor chci dát jinej šlo by to nějak udělat papírově? díky předem za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gumid
Datum: 19.08.15 23:21

Nejde to. Dokonce tam nejde papírově dát 1.3MPi i když se tento motor dával také. Nepovolená přestavba a zásah do emisního systému. Je to na hlavu, ale je to tak. Leda výměna kastle a přenesení VIN, ale cizí motor TDi vůbec papírově nepůjde a na STK nikdy neuděláte evidenčku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.08.15 23:38
Legalne to nepujde.

Datum: 20.08.15 06:33

z praxe - chtěl jsem do Favorita dát místo klasického s karburátorem dát jednobodovou stříkačku. Nešlo - údajně na přání výrobce Škoda . Sice jsem to udělal,ale před technickou jsem tam musel nacpat karburátor a rozdělovač.

Od: vernon
Datum: 20.08.15 14:47
Jasně, na STK jsou úplně slepí, že nepoznají 1.3BMM s naroubovaným karbecem...

Od: gumid
Datum: 20.08.15 16:16

oni si napíšou do pc vin a dle toho zjistí motor a neprojdou emise (budou lepší nebo horší - karbec - bmm).

vše jen pc a vin, blbí ovšem jsou

Datum: 20.08.15 10:37
Legalně to nejde ale máš li dobrè známe na stk a emisích tak je to jen tvúj boj jak to uďěláš osobně o pár takovejch feldách vim a normálně stim jezděj
doplněno 20.08.15 10:39: Nebo sou na netu návody jak tvúj motor překopat a přidat torbo

Od: mzxy
Datum: 20.08.15 21:46
Jako individualni vyrobu ne, protoze nesplnite normu euro 6, jsko prestvavbu ne, protoze s tim skodovka jako drzitel homologace nesouhlasi, pokud to technik na stk pusti, je jeho riziko, v nemecku by zs to mel dozivotni zakaz cinnosti

Datum: 22.08.15 08:11

vím že tam jde dát turbo a čerpadlo z G2.. to je asi cesta nejmenšího zla..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.