Totální škoda - jak se jí vyhnout?

Od: Datum: 19.11.12 11:20 odpovědí: 5 změna: 19.11.12 20:29

Přítelkyně se stala účastnicí DN, kterou nezavinila. Policie vše sepsala, dnes přijel likvidátor, tak přiznal, že to bude totální škoda. Co se mi na tom nelíbí, je to, že se nechci odrbat o peníze o které by mě totální škodou ošulili. Lze to nějak udělat, aby to totální škoda nebyla? Pár let z5 nějaký právník vyvěsil na net video,kde popisoval, jak se totálce vyhnout, avšak nemůžu ho nalézt. Věděl by někdo jak obejít totálku?Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 19.11.12 13:36

musíte mít od samého prvopočátku vše pod kontrolou

až budete mít prachy na účtu, pokuste se zbytky voziodla prodat dráž než za cenu jako nabízela opjišťovna

pak si nastudujte znaoecký astndasrt, zajidstěte si podklady pro určení skutečné škody, tedy skutečné hodnoty vozidla před nehodou a postup - tedy částku vyplacenou pojišťovnou ROZPORUJTE, a to dopisy s doručenkou...

Od: lolik*
Datum: 19.11.12 20:29

Já měl taky totálku když mi přišly peníze na účet našel sem si mechanika kterej mi to opravil a ještě 3000 mi zbyly

Datum: 19.11.12 17:15

alfou omegou je "skutečná" hodnota vozu(rok,motorizace,nájezd,výbava apod.) dle Eurotaxu-od toho se bude odvíjet hodnocení likvidátora a i váš případný "boj"...

doplněno 19.11.12 17:17:

a pro doplnění-nedávno běžela v mediích kampan o firmě zabývající se právě asistenci jednání s pojištovnami(zaštitoval to Z.Merunka nyní z Autosalonu na Primě)-nevím název,ale dalo by se to dohledat...A vcelku asi i úspěšnost-protože pojištovna musí dle zákona(a ten je nad jejich všeobec.podmínkami) hradit 100 % způsobené škody...

Od: nu*
Datum: 19.11.12 19:12

bohužel to pojišťovny nehradí, a to přes několik rozsudků nejvyššího a ústavního soudu...je nutné podávat na ně žaloby , až poté co jim bude doručena snad couvnou...

Datum: 19.11.12 19:50

skuste to tady http://www.nehoda.cz/ ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.