Vyhříváná zrcátka - pojistka?

Od: Datum: 24.11.12 16:34 odpovědí: 1 změna: 24.11.12 17:00

Zdravím.

Prosím o radu. Mám Fabii I s vyhřívanýma zrcátkama, zjistil jsem ale, že ani jedno nevyhřívá. Dneska jsem sundal výplň a koukal, jestli jsou zapojená ( i když jsou, protože el.nastavování zrcátek funguje ). Poté jsem zkoušel zrcátka vytočit co nejvíc k jedné straně a koukal jsem, jestli jsou zezadu zapojená - také jsou.

Ještě mě napadá zkontrolovat pojistku - která to prosím vás je? I když se mi to zdá také méně pravděpodobné, protože jistě tato pojistka bude obsahovat ještě i něco jiného, než jen zrcátka a vše ostatní funguje...

Čím by to mohlo ještě být?

Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.12 17:00

v 99% případů je vyhřívání zrcátek společné(pojistka) s výhřevem z.okna...Ale co je problém-po pár letech často "vyhnije" přívodní drátek ohřevu uvnitř zrcátka-a to ani v krajních polohách skla samotného prostě neuvidíte-chce to opatrně "dloubnout" zrcátko(sklo) samotné-zespoda zevnitř jsou packy,konce, aretačního drátku-princip ségrovky...

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.