Jakou barvu na karoserii auta?

Od: Datum: 10.08.15 12:07 odpovědí: 1 změna: 10.08.15 12:28

Zdravím všechny přítomné,

přicházím s dotazem jakou barvu zvolit na karoserii auta . Dávám dokupy starší typ automobilu a chtěl bych aby ta barva už vydržela . Karoserii mám odstrojenou a potřebuju natřít vnitřek ( pod kobercama,palubkou,za zadnima sedačkama ...) a cely spodek...podlahu, v mistech naprav, kolem motoru... ( napravy jsou dole ) ..místa z druhé strany blatníku, podběhy ...atd ... Trochu jsem to rozepsal aby bylo zřetelné jaké části kastle mám na mysli :) Karoserii je obroušená .

Byl jsem v obchodě se poptat a tam mi doporučil barvu Hammerite je hustá a má dobrou kryvost, což mi vyhovuje ,ale nevím jestli je to opravdu dobrá volba . Už jsem s ní natřel podlahu uvnitř a radši se chci poradit, než se pustím do zbytku . U toho spodku bych to pak ještě přetřel Bodyčkem nebo něčím podobným aby to opravdu vydrželo . Nebo jakou jinou barvu použít?

Tady něco o barvě Hammerite :

Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění od rzi a následné použití základových nátěrů.Nátěr lze aplikovat přímo na rez. Hammerite přímo na rez má optimální ochranu proti povětrnostním vlivům a korozi. Nátěr odolává vodě, běžné vlhkosti v místnostech a odolává pravidelnému kontaktu s vodou. Je omyvatelný vodou a saponáty, odolný proti ohybu a nárazu, má dobrou přilnavost k podkladu. Snese nepřetržité zatížení teplotou 80 °C, pravidelné zatížení teplotou do 150 °C, dlouhodobé vystavení teplotám nad 50 °C může způsobit změny barvy - vyblednutí. Plně vytvrzený odolává vůči postříkání zředěnými kyselinami nebo zásadami, benzínem, motorovou naftou a všemi běžnými stavebními materiály, natřené plochy nesmí být ponořeny do výše uvedených chemických látek. Vyniká velmi dobrou ochranou proti korozi a má dobrou kryvost.

Díky za všechny reakce :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.